Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Láncot www.nagyvas.hu -n érdemes szerintem.. Személyes átvételell még nem is kerül semmibe. Amúgy én a DID mellett fontolóra vettem a CZ O gyűrűsét is, az lett a nyerő, 10 e km után mondhatom, nem bántam meg! Az eleén kicsit nyúlt, azóta ha 6-7 e km után kellett utánállítani! Okulva a régi Regina láncból, ami nem volt O gyűrűs, és elment 40 e km-t, ez 50 et minden gond nélkül! (persze csakis gondos ápolással!
ezt nézzétek srácok ====- egyszemélyesítő
ha van pénzed szerintem vegyél 520-as O gyűrűs DID-et. én is azt rendelek csak lusta vagyok foglalkozni vele, egy ideig ugysem kerül fel. nem tom hány szemes kell asszem 106, de nézd meg az áttételed, ha normál akkor annyi. de ha biztosra akarsz menni akkor megszámolod a mostanit:)
ez így igaz.. kicsit meghenteltem az oldalát pályán és kb az első 2 hétben nagyon depis voltam de mára beláttam hogy nem arra fogom költeni a zsém hogy kívülről csicsázzam hanem hogy a szíve a helyén legyen és büntessen a dolog félreértés ne essék imádom a motorom és még mindig szar rágondolni hogy karcos az oldala de ez van.. majd ha kiéltem magam akkor megcsináltatom hogy szépen nézzen ki bár most sem csúnya de végülis ha belegondolok ez az első motorom a 0-ról kezdtem szóval ezen kell megtanulnom motorozni amibe beletartoznak az esések sajnos..
amúgy tavasszal el szeretnék menni a hringre az rs tanfolyamra ... tud róla vmit vki hogy mikortól indul a képzés ???
yah bencce majd kéne beszélnünk msn-en mert láncos ügyhöz hülye vagyok és most veszek láncszettet
vegyük például csabit:) nem tom h maradt ki a neve :S
vegyük például ő szerpentinen ugyanoyan állat mint pályán. mégis mindig utcán esik mert szar az ut meg kavicsos meg járdaszegély... pályán meg kigurul az elszabott kanyar után a fűbe...
de ha ettől félsz minek sportmotor? vegyél nakedet...
na ilyen lightos pálya motrozás majd érdekel majd beszélünk róla de most megyek tanulni
holnap kémia, francia TZ, töri és matek nagy felelés :S
pályán nagyobb az esélye hogy leér az idom! többet vállal az ember...
de amúgy egy kis light motorozás pályán az igen faxa! nem fosol hogy a kavicsokon megcsuszol meg ilyesmi...
szerintem ez hüyeség pl jamal is meghúzta, hát Istenem, sportmotorod van ami erre van kitalálva. ha valaki azt mondja h nem akkor az pózer
egyébként ugyanakkora szerintem az esélye h a városban elütnek mintha egy kanyarban csusszannál egyet a moccal. a kár meg a városban lesz nagyobb de te tudod...
Tyt a kecskeméti csapatásra én is vevő lennék
Te meg hozzál nekem szépen tartalék idomszettet!
akárhogy is szeretnék pályázni, kurvára féltem a vasat. Megértheted, ha én ezt egyszer összetöröm, akkor vége a világnak
nincs sajna elrakva pénzem a felújításra.
Tyt baszki te az e.ringre tologassad majd ki a bringát:)
persze hát nem is laktok távol egymástól
csapatásban benne vagyok, valahol félúton találkozzunk! mondjuk kecskemét környékén :)
Nem sörözöm,de szívesen csapatnék egyet veled tavasszal,ha kijön a kis milka a szervízből!
Mellesleg nem hinném, hogy bármivel is tartoznál! Nekem nem kellett, neked igen, és a postaköltségen nem fogunk összeveszni! Csak a Nórid meg ne tudja!!!
Tavasszal akkor majd csapatunk! Ja ha holnap megkapod (Márpedig remélem mert elsöbbségivel adtam fel!) Akkor dobj már egy köszi itt van és nézem üzenetet ide a fórumba. OK? Na Pá és imádkozzunk,h jöjjön a TAVASZ!!!!
Nagyon szépen köszönöm!!!!
Jövök Neked egy sörrel :)
remélem összefutunk még!
üdv
Elküldtem!
én nemfogom megint elkezdeni a dolgokat átrágni, mert ezt megtárgyaltuk már...
nekem van egy álláspontom meg van egy neked azt annyi...
Nem én voltam a fasz!
Nemvagyok gondolatolvasó hogy tudjam, ha nem adsz minimálárat attól még van
Szoval sztem abbahagyhatod itt az én szidásom...
a boltosokról inkább nemmondok semmit
de ezt a 95-98 as RS 125 service manualba néztem...
ami fennvolt ahhoz kéepst viszonyíts, de sztem eléggé radikális a változtatásod...de tedd azt amit jónaklátsz...

Stoppi látod itt problémázól mert fasz voltál...ebből az a tanulság hogy legközelebb használd az agyad mielött cselekszel...!!!! mind1 adj semlegest passz...
Milyen német verziónak nekem nem német verzió és 14/39es a gyári vagy a boltosok hülyék nemtudom rejtély
155-160körül szedi a lábát
és 14-essel mennyit megy a tied italycorse?
Hallod Zsolti.
A vaterán ha azt jelölöm hogy nem jött létre az adásvétel, akkor nem tudok pozitív értékelést adni ..
Írjam azt hogy létrejött és pozitív mintahogy megbeszéltük vagy nem jött létre és 1 korrekt semleges