Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát baszki ha már nincs hova dönteni akkor minek vállaljak be többet??? Abból lesz a perec.
HA megvagy vele elégedve akkor hajrá!!!
jjjjjjjjjáááááááááááááááááááááááááájjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjj te sokeszű!!!!!!!!
Tudod mit jelent az a szó h amortizáció???

Újonnan vette 1.3-ért ahogy ráiratta a nevére és kitolta a szalonból már élből bukott közel egy 100 ezret. Azóta ment vele több mint 5000km-tert. Elég sokat ment ahhoz már h simán 1 millára csökkenjen a motor ára... Mert ugye a benne levő kilométer erősen beleszól a motor piaci értékébe. Most láttam egy eladó 06 RS-t 4000km karcmentes stb 1.1 milla.
Ezért nem szabad újonnan megvenni. Gondolj bele az SV volt újonnan 2.2milla hozzámkerült úgy h még nem volt 2 éves 6900km-rel 1.6milláért. Kicsit jó vételt csináltam
De azé csak jobban esne h már nem lenne 1 milla felett az ára. Főleg annak aki ujj mocit akar venni.
Ja és Joe, egyáltalán nem szar érzés. SŐT!!!!
Amióta élek új motorról álmodtam.. Egy RS meg mégnagyobb álom volt, főleg újan. Ennél nem kívánhatok többet! Isteni illata van újkorában, és amióta megvan pöcröff! 5100 km van benne, de egyszerűen annyira megvagyok vele elégedve, hogy biztosan állíthatom, megérte az árát! Még az árvesztéssel is!
éljen az RS
Alapból bukott rajta abban a pillanatban mikor megvette. 10 vagy 20%-ot asszem.

Nemtom ti hogy vagytok vele, de 10fok van süt a nap szal mentem motorozni
szúnyog ha komolyan kérdezed akkor hülye vagy

Joe, azt magyarázza, ha megveszed újan, akkor a piacon már sokkal kevesebbet ér.
1,3M újan, de ha megveszed, akkor körülbelül annyit buksz, hogy 1-1,1M körül lehetne eladni.
Ez minden új járművel így van, de hát ilyen a piac, nem gyerekek? :)
(Bencce mindjárt beszól, hogy a kereskedelem vizsgája 5-ös lett )
Nem!Az övé ér kb.1 milkót!
Ha csak annyit válalsz be amennyit érzel, hogy tudsz teljesíteni, akkor egy nagyrakás szarvagy, felse menj pályázni.
Miért már ujjonnan nem 1 300 000 ft hanem már csak 1 000 000 ft?
300000 ft-ot bukott már rajta kb a piaci árak szerint.
H h 3 kiló?
Ez még annál is jobb vétel
www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...


Tyt milyen érzés tudni h máris buktál 3kilót a motorodon közben még 1 éves sincs???
Elég szar nem??
Ennyiért nem rossz
Aprilia Rs
Mi a véleményetek erről a mociról!Kell rá egy láncszett!meg néha szarakodik a digit kijelző!
Köszi a segítséget előre is!
Én is ugyanoda megyek csak Gixxerekkel
Arra van kitalálva, hogy gyorsan menj vele nem azért h összetörd
Mindenki annyit vállaljon be amit bír mert különben kavicságy. Az meg a saját baromsága az embernek. Nem kell félteni a motort csak annyit szabad bevállalni ami teljesíthető ennyi
Eccer énis megúsztam egy karambolt. Egy mentőauto nem atta meg az elsőbbséget és és pont siekrült megállnia előttem. De végülis a segitség ott lett volna helyben szol.
Hát én megúsztam a balesetet
Másodjára kellett műteni a kezemet, másodjára van begipszelve ..
És a vicc hogy akár rosszabb is lehetett volna!!!
De úgygondolom ezt fel kell vállalni ...
Hát igen elég rendesen megszívtam egy hülye autós miatt..... :S sajnos, de ez benne van a pakliban és bármi lehet veszélyes ezt el is szoktam mindig mindenkinek mondani. Pl: édesanyám nagyon szerette volna ha kocsikázok pedig abban is van veszély például felborulsz vagy bármi, még ha nem is te vagy a hibás.
Amúgy mito7gang egyre jobban biztos, hogy nyár felé meg lesz a 25ös motor és akkor minden -féle képen Kecskeméten közelében vagy a gokart pályára akarok menni ahol Csombek is volt vagy majd e.ringre ha látom értelmét. De most még tavasszal itt nem messze van egy kisebb pálya amit kiszeretnék próbálni.
jah és csak sportmotor!! 2008ban már szeretnék egy R6 nyergében virulni aztán majd meglátjuk késöbb!! de nekem olyan motor nemkell amiről levisz a huzat kinek a pap kinek a papné...
hát erről megoszlik a véleményünk sztem! mert szerpentinen kurvafaxa amikor szemből nyesik a kanyart meg esetleg olyan helyen esel ahol a szallagkorlát kettészed meg ilyenek... amugy meg nemtom melyik a jobb? padka gellertad a gépnek vagy a sóderba beteszed, vagy pl mint a Hringen betonozott az egész elfekszel és csuszol te és a motor...
oldalidom lemorzsálódik azt annyi...jó ez erős tulzás, de utcán lásd Kistuning is eléggé beszopta 35nél!!! bátyám esett tavaly féktávon 150nél és oldalidom, váltókar, ruhacuccok... de ott nemvolt mibe beleakadjon a motor----ezért van bukótér kiépítve...utcán meg szallagkorlát! és amikor esel egy ilyet hasonló tempónál akkor már lehet nemis a motor számít hanem a testi épséged!
Az a baj hogy sokan nemtudnak arra annyi pénzt kiadni hogy felmehessenek normális körülmények közé motorozni...vagy csak szimplán nemakarnak...
Talán licitálsz... Esetleg ellopod, ha megtudod a srác címét.
srácok a www.ebay.hu -n néztem tök jo cuccokat azokat hogyan lehet megszerezni?
Kibeleztem a gyujtásom