Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

E0zért jó a Tuono srácok
De ha nagy gondba vagytok megnézem nekem hogy és hova van felfogatva, és megosztom veletek ...
Bár lehet Zsóóóóti az fejből tudja
köcce!! (keresni lusta vok )
www.nagyvas.hu
www.egumotors.hu
www.moto.it
www.gianelli.c om

de ott a gugli erre ............
És valami honlapot tudtok ahol hasznos cuccokat lehet nézegetni RSre? Mert nagyon unatkozom már!!!! És még CSAK jan 2.a van:(:(:(:(:(
*messzire
nekem nem kell menni messzira
HAli!

Elmész egy esztergályoshoz, és ilyen kemény műanyagból esztergál neked! De sajna az a műanyag se olcsó! Ahogy én néztem, métere annak 6e Ft-tól van átmérőtől függően! De a felrakás gondja még ottmarad!
Nekem azt magyarázták, hogy hova kell tenni:S, de azt én is kétlem h bukásnál a helyén is marad... Akkor Ti sem tudtok rá megoldást? (mert nem rossz dolog egy csúszásnál ha nem akarok új idomot venni:D)
hát nem tom, én annyit tok beszéltem vele elmegyek leméri aztán majd következőleg oda adja és fel is rakja



www.tom-tech.hu/
...
gombát azt lehet gyártanak de azt már szerintem rádbízzák h teszed fel mi most télen lehet megcsináljuk vhogy a gombát de vszinű h az idomra kell egy lyukat furni
de meg tudja oldani egy srác nekem aztr mondta telón
nem gyártanak még
elég necces mert hova teszed...:S az idomtartó csavar túl vékony h tartson is valamennyit egy taknyolásnál. de lehet h majd készül egy jobb megoldás és én leszek a kisérleti alany az rs-re, de még nem kiabálom el meg csak tavasszal:)
pilisszentkeresztesen gyártanak én is oda megyek tavaszal
Szerintetek bukógombát merre lehet szerezni????
Köcce!!!!!!!!
pl: natix vagy tud nagyon jó matricákat gyártani Biel Richárd is
gportal.hu/portal/bielrichard/
Helló! Ha valaki tud rs 125-höz gyári matricaszettet sz szóljon már. előre is köszönöm
rs_125 fassza géped van vazzeh. Ein is vmi hasonlót fogok venni, csak azt nemtom h miko de már jó lenne a nyárra.
NA gyerekek Buék mindnenkinek... Remélem mindenki felépült a szilveszteri buli után!
Utólag is BUÉK mindenkinek!!
lazulás van még ma , aztán holnap suli
ne legyünk már ennyire komoytalanok
Nekem a Freccia anno 7-ben is emelte az elejét..pedig rossz volt benn a power és rezonált is mint az állat...igaz megevett v 6 litert..de legalább megérte belerakni a haya ECU-t....
amint kitavaszodik,jön az onboard video..ja azt elfelejtettem h mito blokkos!!!!