Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs valakinél szúnyogírtó??
Reggelt.
msn
Jaja én is így gondoltam!!!
remélem tudod hogy tavasztól együtt motorozunk
Úgy látom néha bemerészkedik néhány kis fasszopó és utána beugat. Aztán soha többet nem hallunk róla. Nem értem meg hogy lehetnek ekkora tirpák pöcsök. Menj anyádhoz és neki ugass be mert vele legalább minden nap találkozol. Nem értem meg hogy mi a fasznak kell ide jönni és osztani itt az észt. Menjen minden ilyen kis pöcs a büdös picsába.
Hogy egy közismert embert idézze: "lári-fári". volt már itt olyan hogy elbúcsúztattuk tuningot, aztán Csongit. De mind a ketten ittvannak közöttünk. Tuning kicsit sokat is (nyugi csak viccelek) remélem te is ittmaradsz Annak ellenére hogy veszekedtünk is néha (dde hát ideges a motoros így télen, nem tud motorozni ...) remélem nem törlődik az adatlapod, és ittmaradsz. Hisz ez 1 közösség, ami bár elég vegyes, de ez így a jó ... Szerintem 2000 hozzászólásnál se tartanánk oltások nélkül, no meg persze a feledhetetlen tuning nyelvtanórák nélkül
jah, viszlát
Akkor viszlát Dadis !
Nem, dehogy, elegem van ebből a fórumból, már írtam az adminoknak, hogy töröljenek. elégvolt.
és hogyhogy letörölted az adatlapod nehogy rájöjjön ez a bernadett hogy ki vagy
egyébként te mit röhögsz román?
Aztviszont lehet elírtam, :) de lehet, hogy jóhelyre ment. :D Majd kiderül :D Msn be elmondom, vagymajd ugyis megtudod, ha jóhelyre ment
Hallod Dadis, ki az a Bíró Bernadett Meg ki a fia Csak hogy ne maradjak le a sztoriból
jó akkor olvasd vissza magad. te az én műveltségemet itt ne vond már kérdőre jó? nem baszogatás mert soha nem szoktam egy kicsinek sem kurvaanyázni meg semmi mert az nevetséges csak leírtam a szavakat amit tuning elbaszott és mellé síros fejeket... ennyi... ugyanugy leírtam ezt már nem tom kinek aki 29 éves... nem jut eszmbe most a neve de crossos...
ki ez a raktáros?:)

Joe-z:
biztos ő a biro bernadett, aki megvédi drága egyetlen ügyetlen, seggnyaló, fattyadék, köcsög, cigány kicsifiát.
hát a raktáros
És te ki a kurva anyja vagy te fattyadék?
valahogy mindíg mindenki úgy kezdi hogy "egy ideje olvasom a fórumot" ez ilyen mesébe illő szöveg kezd lenni, mint az "egyszer volt hol nem volt"
Né cssak a raktáros bácsit.
tyihijjjj
egy jó ideje figyelemmel kisérem eme fórumot és rá kellett jönnöm van itt egy-két nagy arc,aki többet gondol magáról mint aki valójában. és igggggen,van kedvencem is,dadis az öreg. azt már látom motorozni szeret,de gondolom a saját kis pöcsével még senki nem játszott anyukáján kívül. hajrá kiccccsákó,igazi füredi félrekufircvakarék vagy.
na végre egy valamirevaló ötlet.... Én is megyek dokkba máma
27.én jogvizsga úgyh csak egy üveg tequilát viszünk..