Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akartok? Egyből az ismerőseiddel jössz, ne komolytalankodj.. ezígy nevetséges. karasna? hahaha jézus.

na, szevasz scoe :)
asszem valahogy megpróbálok 1 félnap szabadidőt csinálni és újratelepítem a fejed!
Viszont akkor nem lesz lehetőséged azon gondolkodni,hogy "De ugye nem akartok összeverni mikor megyünk megnézni a Karassnába a mocit?"
Kostolgat téged a haraposló, számitógépbuzi.
remegős csávó!Engem kóstolgatsz?
Igazi csicska..
bazz nem az első, hogy hazudok ilyet mert ez komoly betegség amúgy :S sztem nem vicces
Hllod tuning, ha lenne 1 kis eszed már rég azt mondtad volna hogy diszleksziás vagy diszgráfiás vagy
ja, eztnéztem ki belőled.
Csövi! Feltudnál jönni msn-re?
oké, köszönöm de a fejlődés nem 1ik napról másikra történik sco.
Amúgy tudna nekem segíteni valaki Bp-n ismeri valaki a 23-ik kerületett ???
ingyenélővagyok
Akkor én kétszer annyira helyesen tudok írni?Ehh....
No mind1
Ha önéletrajzot kérnek majd a szállítmányozó cégnél akkor inkább kérj meg valakit.....
Szerintem senki sem baszogatásból szól neked!Csak az életben még rengeteg kellemetlenség érhet ez miatt!!!!
mitdolgozol?
2szer annyi idős vagy mint én. Majd alakul, de szerintem kamionos leszek, mert lehet az miatt nem lesz 125ös mocim.
Te Tuning!
Mi leszel ha nagy keszel?De most komolyan!?
Az én foglalkozásomhoz nem tartozik hozzá a helyesírás de mégsincs annyi "bakim" mint neked!
Sziasztok! elolvastam a mai írásokat... tuning bazz,alakítasz nem szeretnék túl kukacoskodó lenni....,de az utolsó írásod sem egyszerű.. "kifog annyit adni érte"
kifogom a halat,de ki fog meríteni?? érted??
ja nem bocsi előzmény nélkül tessék olvasni
Anyira nem égető a probléma nem halok éhen ha nem tudom eladni 1napon belül...
CSak gondoltam felkúrom ide is hátha érdekel vkit
értem, hát de nem tudom kifog annyit adni érte, nekem akkor is egy napszemcsi marad, de te tudod és sok sikert hozzá


amúgy jól hangzik, hogy Tuning-Z
Az hogy mióta megvan soha nem láttam belőle egyet sem senkin de még ebből a márkából sem
Ez az unikum
Oakley az csöves túl sok van belőle meg nekem túl sportos is... Akkor már inkább Police, Prada Versace
50 ropi
mi benne az unikum ???
kihagytad h unikum

ez hüye bazz berak egy 50 ropis szemüveget eladónak
50e, lol, :D akkor inkább oakley