Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemérdekel,tudom hogy korházban voltál,de szóltál volna utána annyit,hogy bocsi,ezvolt.de még ennyit se tettél.Mi meg vártunk mint a hülyék.most miután újra előkerültél,aztmondtad Dávidnak segítesz.azóta megint eltüntél.Ez vagy te.
megvolt az elég nyomós okom, amiről te nem tudsz, de semmi baj. amúgy mindenkinek Kellemes Ünnepeket!
Minden kedves ill. kedvetlen motoros társamnak benzingőzös boldog karácsonyt holnapra
szerencséd,hogy jöttek értem mert most épp arra készültem ,hogy leköcsögözlek!
Ez megúsztad


Nahh..pakolja be mindenki a fenyőfa alá a benyáskannákat vagy mittomén
Ne depizzek bazzeg tél van meg még te is beszólsz há bujjá L
Olyan nehezen léptek túl dolgokon...
Inkább törölgesd át a motorodat és ne hisztizz itt nekem
Nincsenek magánjellegű problémáim!
Nem is itt vezetem le a feszültségem csak épp akkor indulatos voltam a fodrász miatt
már mondtam,hogy ne depizzél miatta!Azé nem volt akkora trauma!?Vagy hirtelen azonosultál a "parsztgyerekkel"?
Felejtsd má el
Eddig szimpi voltál mostmá pffffffff
Irigylem?? te beteg vagy...
Nem szokásom beszolni ok nélkül senkinek föleg ilyet nem.... Nem azért van itt a fórum hogy levezesd a magánjellegü problémáidat másokon....
Jól szórakozom!Irigyled?
Bazdmeg keménykedsz itt hogy oltogatod a nálad 10évvel fiatalabbakat szánalmas....
még megteheted te is
Miafaszt szolsz be gyökér ki a fasz szolt hozzád????
Na jó,nincs ma jó napom!
Nem kell mellreszívni
Te meg kussoljál parasztgyerek
huuu gyerekek mi lenne ha tényleg lenne egy topiktali bazzzz mindenki feszével meg kiegyenesitett kaszával jönne
Nem bonyesz mivel az asszony anno felvette msn-re !
Hát ez kész. Én bazz örülök ha a nick neveteket tudom, nem hogy a rendeset. Pláne nem a családi állapot meg barátnő neve meg ilyenek ...
A Bíró Bernadett az én élettársam!
Rendben,vállald a következményeit kis fasszopó!!!!!
Dadisnak valóban az utolsó napjai ezek itt a forumon!!






Boldog karácsonyt mindenkinek!!!!!

Mindenki azt kapja amit érdemel
amugy köszi hogy olyan kitartó és kedves ember vagy,és teljesítetted amit vállaltál,és segítettél a 125világát rendberakni.nagyon jógyerek vagy.......
thanks de én sztem egy ezredet elírtál
városban 4,58943757643987954795879485948375984379Litert,de ha 3fokkal hidegebb van akkor 4,42347287459836287959423857Litert,ha húzod neki akkor meg 6,23561237456237487215656073506231524347523698468756874356842
06-os rs 100km-en mennyit fogyaszt? (városba, meg gyorsabb tempóba)
Chemotox jó??