Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az öregnek a fia
Ki ez a fasz??
Az tökmindegy, ezt szokni kell. Nah húzzon el mindenki buliba meg kocsmába a szünetet ünnepelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

különben ugyanannyi éves lettem egy héttel ez előtt mint Te
Nyugi, még nem nőttél fel az RS125 topikhoz. Csak így tovább, majd egyszer megszokod
Azt hittem 22 évesen ,,felnőtt" vagy, ha tévedtem bizonyisd be. A másik hogy 23:40 perckor ha nem vagyok fennt neten az Neked azt jelenti hogy alszom?... csak tudod nem szoktam egész nap a gép előtt ülni, ennyi. Jah és igazad elmentem aludni mert másnap nem szerettem volna iskolába aludni..
Már bocs Bence, de nincs igazad :). Én csak szoltam neked hogy mért basztattad, nekem is szúrja a szemem, de max. irok neki egy üzit hogy írjon helyesebben, de nem fogom lebaszni úgy mint Te. A másik hogy én nem írtam rád csúnyákat, nem tudom Neked mért kellett! Szerintem ez azt bizonyítja hogy mégse én vagyok a paraszt! És ezt ne vedd magadra. Nem akarok veszekedni veled, csak elmondtam a véleményem, és nem szeretném ha megint úgy irnál vissza hogy engem és a Családomat szidod!
Dadis nem vágod hogy a supercity(125ös) fékje hogy van felfogatva? bikepics.com/pictures/231407/ itt a kép..ez a brembo nyereg,de a felfogatásai nincsenek egy színben....nincs neked véletlen ilyen gyári adapter, illik rx telójára
aztse tudja mitír, csakúgy írja a faszságait...
tudod h nem cseszegetésből mondom!
ok
Te tuning, nem vagy túl gazdaságos
tökjó h bocsánatot kérsz a gépelési hibákért! De nem lenne egyszerűbb csak szimplán átolvasni még1szer amit leírsz? akkor nem kéne minden egyes hozzászólásod után bocsánatot kérni!

csak 1 ötlet volt
bocsi ez télleg gépelési hiba
amúgy van meggy befőtt
"képzeld el mennyi finomság Tyt"

mennyi finomság vagyok én??
tuningéknál meggy is van
Itt is meggy a süti ezerrel ami nem baj
ja és torta is van mert a tesóm dec.23ikán született szóval akkor képzeld el mennyi finomság Tyt
punnyadás ezerrel...
karácsonyi sütidömping... a nemlétező kutyám most belefulladna a csontokba. meg a maradékba.
marketing vizsga tegnap megvolt. elég konkrét kérdések voltak ám.. de legalább sikerült az új l"oréal after shave zselé promócióját tökjól kidolgozni!

elmegyek reklámszakembernek
reggelt !
Nah még ma utoljára elmek a suliba. Még szerencse hogy 9re kell menni. Mer tennap vagy éjfélre értem haza
milyen utolsó hét???

vizsgaidőszak kispöcsök, vizsgaidőszak!!
Ki jár az utolsó héten suliba
Én helyette voltam kórházba
na megyek
jó8!
holnap lelkinap,és énnekkarral énekelünk amibe csak egy pár negatív dolog van számomra:
1.nem ismerem a dalokat
2.én is fellépek
3.megfájdul a torkom az énekléstől
Ata nekünk már pénteken játék órák voltak, hétfőn és kedden is.
Szerdán pedig csendes nap volt 11-ig de én nem voltam múlthét szerda óta