Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja gyerekek, eladó 1 éves karcmentes Tonino Lamborghini Olasz M.O.-n ritkaság napszemüvegem. Én is kinnt vettem sztem nálunk nem is kapni. Új ára 220 Euro most 50000 ért odaadom. Akarok venni egy Ferrari napszemüveget ugy vagyok vele minek kettő. Karcmentes csúcsminőségű!!!
légyszives a "miafasz" szót "mi a fasz"-nak írni
ha nem akarsz Tuning-Z lenni
Állatok!!!!!!!!!!

Itt mindenkinek agyára ment a jólét vagy miafasz?? Otthon veritek a f azt ide irogattok baromságokat Besirtam

Tuning te egyszerűen K.O. vagy nincs ezen mit ragozni

Bence és Kornél ti meg nagy marha létetekre itt szívjátok szegény kisgyerek vérét!!! Kis huncutok
megyi
"megy"
ez oyan mint a "meg"y szót sem tudod ugy ragozni h pl: az autó a pályán a 3. körét megyi hanem max teszi:)
elfogyott
dehát ha én meg akarok vkit nyugtatni h ne vegyen több piát mert úgyse lesz ??megivva??
magyarok nem használnak szenvedőt:) mármint használnak de nem helyes:) egyszerűen megisszák és megeszik:)
volt ott egy per jel de eltűnt... étel-ital, evés-ivás
bencce hogy írják azt másképp, helyesen hogy az ételital el fogja szenvedni az evésivás folyamatát?
meg lesz éveivva?
Na mentem tanulni további jó szórakozást
"minden kinek "
bazmeg iyen nincs......
de ha minden nap törit tanulnál akkor tudnád a törit. de minden nap írsz, mégsem tudsz írni, ez a lényeg.
minden kinek
bencce nem nagyon izgat majd kijavítom a hibáimat de minden kinek van hibája nekem kiskorom óta a helyesírás, de van akinek a történelem, vagy a matek nekem ez, ez van .
Kihagytál egy vesszőt a "de" előtt. ejnye-bejnye
bence kicsit kiakadt rajtad tuning
nem csapom félre. Tudod a hogyot sem írom ki csak egy h-t és vesszőt sem rakok elé iyenkor. ly-t nem írok heyette csak y-t de ettől még látszik h tudom meyik ly-os és meyik normál.
De te egy sort nem tudsz leírni normálisan... legutóbbi:
"oda figyelni "
na jó most fejeztem be veled a kommunikációt mert ezt már komolyan nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!

A tenekedet megint sikerült "te neked"-nek leírnod. Egyébként sem használjuk így már nagyon de legalább ha használod írd le jól. Érted van aki nem ért pl a motorokhoz mert nem foglalkozik vele. De h valaki iskolába járjon, ott írjon aztán gondolom néha olvasni is szoktál és ezek után így ír annak szerintem már gondjai vannak a felfogóképességeivel....
ja amúgy most intézem az alkatrészeket szóval nem nagyon tok oda figyelni
de ha már ott tartunk te mindig a j betűket elütöd vagy nem írod
sorry bencce
lloooooooooooooooooooollll
Nem írtad sehol. Ő írt példát rá,hogy miért helyes a hát ha vagy mi külön. Kis nyelvtanóra
ezeket hol írtam ??
Eladtam