Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kinek lesz hnap suli???? nekem nem
Marha szarul indult a nap és egész jobb már most éjfél előtt pár perccel
Ti teljesen be vagytok lőve, ilyen jót ég nem nevettem Z3 megbolondult, mert vki felvette, hogy van ilyen betegség XD
dehogyis tuning csak okítunk. iyen kis oktondi srácra nem lehet haragudni:)
az megsem fordult a fejedben hogy lehet hogy beteg a srác?(tuning nem gyobali)
Teljesen igaza van Tyt-nek benccét meg jól magamra haragítottam .
Te nekem nem tom mit magyarázol az egész családodnál műveltebb vagyok:) te vagy akkora paraszt már ne haragudj h nem bassza a szemed h "minden ki" meg ilyenek. tudom te nem vagy írott szöveghez szokva meg könyvet is csak a libriben láttál a kirakaton keresztül ezért nem is várok tőled semmit. azt nem tudod megmondani ki írta a micimackót vagy a vukk-ot. de gondolom már alszol...
ha valakit ezredjére kérnek meg valamire szépen, utána lebaszás következik.
sorry
Ezzel kezdtem h "lementem a garázsba megsimogatni a gixert"
pl msn...
jó bocs, nem tudtam hogy az embernek 15 évesen nem lehet őnálló véleménye!Különben igaz hogy helyesen kell irdni, de ha valaki szarul ír azért se kéne lebaszni...meglehet oldani zsépen is szeriintem,,
de egyszerübb ha betolod a garázsba nem?
Gyobali, remélem tudod h ez most nem komoly oltás volt a részemről.
másrészt a helyesírás nagyonis fontos. itt a fórumban is, illetve az életben úgyszintén!
14 évesen én sem biztos h felfogtam volna, de ez így van.
pokróc is jó ám, hogy elmondjam kornél vagy rossz ruha darab nem lesz tőle baja
van benne valami...
sztem meg minden cégnél máshgy van:D
én úgy tudom hogy bizonyos összeg fölött ingyé szállítják haza
Jó na az a lényeg h bonyolult és nemtom megoldani, ezért muszály lemosnom
Hát valamelyik cég ingyen szállítja, de nincsenek nagy árak postai utánvételen
nem bántok senkit, mivel Ők idősebbek mint én szal marhaság is lenne, de szerintem nem az a birkaság hogyha valaki hibsan ir..mert az lehet egy betegség is...hanem inkább az a gyökérség ha valaki ebbe beleköt.ennyi
áhh...egy 1000ft postaköltséget tuti hogy rászámolnak, igaz még mindig jobban jösz ki vele mintha elmennél érte.