Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy tuning! Lehet csináltatni is idomot! Valamelyik régebbi Superbike-ban van cím is! Ha jól emlékszem 60000 Ft 1 garnitúra idom.
csá all!
bikerboy rákérdeztem a tartályra de már nincs meg neki...mennyire lenne sürgős?
hy!

nem tudja vki hol árulnak a neten streetfighter fejidomot lámpával ???
175ezer lenne az órák, idom, meg a hátsó lámpa a honda maxxpowernél
minden a megfelelő motiváción múlik
na végre betüt is tudsz írni! ennyit akartam elérni végre!
jól elvagytok
De nagy arca van valakinek!!!!!!!!
hát ez teljesen hüye bazmeg
van... 17-es
kooong...
Balko vs. szunyog ROUND 1
Először is nem vok inas DIREKT ki volt hangsujozva h nem akkarok megbántani senkit akk minek kell mellre szívni de ejtsük a témát nem akkarok veszekedi
nekem van egy 14es
Na mivan hol vagytok??
aha értelek...hát figy kinek ez kinek az nekem azér lett ez mert azt mondtak h ne is álmodjak nagyobbrol még lefolytva se/ismernek h kivetettem vna belole egybol:D/így maradt ez de nem bántam meg jo kis gép...és most 1 4 évig kiszolgal csak akkor cserélek
sportfutómű
aha hát így én is 200at + a motort letudnám tenni meg ki is tudnánk fizetni de nem mennek a szüleim belle ienbe meg mire kijönnek a részletek többe van mint egy használt gixxer k2 és az azért csak többet tud sztem én így vagyok vele
hátha ennyire fontos 70 körül+robogo ara mert azt majdnem teljesen sajátbol vettem+40m volt még itthon,ez olyan 200 és 500at fizettunk kezdonek...de ugy néz ki h hitelkiváltással modt a maradékot kitudjuk fizetni ez még nem biztos...ennyit tudok mondani
köszi kawa10r akkor lécci kérdezz rá
Z3, szted nem áll furcsán az első kerék abban az RSben???
ok, de mennyit kerestél ??
említettem 1 szoval is h kpra vettem?meg direkt oda írtam h sokkal többet segítettek muterék...