Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

eh ö meg szegény már ezt kérdezgeti h van e ilyenje valakinek már egy fél órája :)
neked akkor 122 van nekem meg 123
Nekemis volt ilyen mitonál.. membrán hiba volt!
most az jutott elsöre eszembe h valami kosz kerülhetett a rendszerbe,de az nem logikus h csak 6800 körül koszos :S szal valami nem müködhet jól...sztem nem nagy gond,föleg ha igy mentél vele 400 km-t
123-as régi a 122-es az új. de a 123-as erősebb volt de hamarabb szétment
450... nem köhög csak kicsit akadozva tol...nem hinném valami gond lenne mert sztem az alattam megtett majdnem 400km alatt ez már feladta volna a szolgálatot... na mind1 ha majd összefutunk megnézzük másnak van-e iyenje....
a rotax 122 és 123as blokk között mi a különbség?
érdekes :O egyébként tipped van?mennyiért vetted a mocit anno?
nem :) azt sajnos olvastam :( hanem annak az RS 125nek amit néztél...?
nem tom lehet... furi a hangja tényleg... és bemelegedés után sem szünik meg. na mind1. meg a másik amit észrevettem, hogy oyan 6500 körül vagy talán kicsit lejebb meg néha feljebb elkezd köhécselni picit, meg kicsit ugrál aztán 6800-7000felett megint szépen megy, nektek nincs iyen? kb mielőtt a power szelep nyit
Enyémnek? Tönkrement az olajpumpám!
egyébként mi volt a baja?
benceee nem lehet h azért mert még nem koptak össze frankon az alkatrészek?
hehe:)
oh de jó az emlékezetem... :)
Azt néztük meg,, és mondtam, hogy otthagytuk....
ahoz az ezüsthöz mit szólsz amit most raktak fel?vater nagyon nézte magának de inkább ha lehet factoryt akarna :)
Majd kiforja magát :D
nem...nekem csak lánc kitt meg teleszkószimering azt kész...persze azon kivül szeretném újrafényeztetni,aztán ujramatricázni(apropo ha már itt tartunk lehet Chesterfield matricaszettet kapni valahol? :)) meg felnit poliroztatni de azt nem szükséges nagyon...
áhh,,, cc már nemnagyon,,, csak egykerekezni szoktam kimenni, végig a várost :D
nem 2 éve... 5 éve:
RS250-ET néztem magamnak pályára...
az hülyeség mert ugy meg tul sok lesz az olaj...
hallom dadis cc-zel... zsír dolog is az sok cc-s meg dh-s haverom van néha én is kimegyek velük... mondjuk csak inkább cc-zni mert dh alatt szétesik a bringám... viszont a triaálosokat nem kedvelem.. 2 éve görizem, és mindig a kosztolányi szoktak ugrálni a padkán, akkor amikor én azon csuszkálni szeretnék:) de legalább nem törik szét az élét mint a bmxesek
aha :) de nem te mondtad h Rs 125öt néztél multkor?azt ami 320 000 FT... ^o)