Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi volt?csak az overál?mert nekem is kéne?gerincvédöt még pluszba?erre nem gonoltam volna?igy h van az a pup a hatadon nem eleg?annyira nem konyítok hozza azert kerdem :)
Nem tom de nem mondial az tuti. Akartam olyat is nézni csak épp nem volt... nekem még gerincvédőt kéne vennem...
neked milyen börruhád van?én a Shox Mondial-t néztem ki magamnak...
reggel le napközbe jó kis motorozás du meg vissza pestre egyébként igazad van pedig jó lenne....
jah csak kell valami szállás... egy 100asba le merném fogadni h odafele valaki lerohad
sztem egyszer le kellene jönnötök a mecsekbe csapatni nyáron vagy valamikor kurva jó....magyarhertelend-pécsi tó,mánfa-pécs(mecsekpihenö) ezek kurva jók!esetleg még felmehetünk a hegyipalyara is :)
Lóri gyere msn-be :)
egy kosz is megteszi :) magad ura vagy foleg ha 2t-d van
nagyon szépen köszönöm uram
edzés?mit sportolsz?
yayaya
oks amjd meglátjuk... de lényeg h a motor megvan
csütörtökön biztos hogy nem mek edzésre, kedd és a csüt nekem mindig ami foglalt de amúgy ráérek....
ok!
pénteken mondjuk elutazom, de hátha csütörtökön már mehetünk egy lightos kört...
yaya kész a mocc elvileg, de csak hétfőn tom kipróbálni. őőő az a baj hogy bőrrucim még nincs de szerintem jövőhéten meglessz, aztán mehetünk
Na! Hallom JAMAL kész a moci. Chris te? és akkor hétfő délután valahol egy lightosat nyomhatnánk...
HEllo!Tudnátok segíteni nekem??A Motoromat szeretném tuningolni!Borsod megye környékén hol lehet rendelni cuccokat?
italmondo@axelero.hu
nem nagy cucc pár 1000 Ft de nekem is ki kell cserélni nah meg a láncszett kell és akkor tipp-topp nah meg kinéztem magamnak egy Shox Mondial ruhát és akkor mehet aminek itt a mecsekbe mennie kell
Hol lehet ilyen motorokat testközelből megnézni? Nagyon megcsodálnék már egyet élőben.
én is annak a cseréjén gondolkozom mert mintha kicsit már foyna ki belőle a cucc... vagy csak ha nagyon nagyon picit az nem baj?
teleszkópszimeringet bonyolult kicserélni?
ezt megfogalmaztam ám
italmondo-nak van email címe mert én az oldalon nem találtam,mert találtam gyári lánckerekeket meg láncot hozzá és szeretnék kérni egy árajánlatot