Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát szerencsére nem gyári ára lesz
és mennyi volt?ill. lesz?
holnap lesz meg.... végre máár nagyon várom (köszönet Csombek kollégának )
tényleg neked müködik már a moci?elektronika megcsinálva?
no comment ennél többet nem kell tudni róla ugyhiszem....
szar?
megnéztük mi ma ezt az rs-t,,, magamnak,, otthagytuk...
ezt próbáltam megtudakolni hogy hogy kell kiszedni, met én úgytudtam hogy elektronika vezérli, és azé nem vágom hogy kell kiszedni..... de valaki csak elmondja
ah ja de hogy kell kiszedni?gondolom az enyémet se ártana akkor!
ez az RS 250?!bejövös.... egyébként vicces h alig lehet találni rendszámos RS 125öt mondjuk föleg ami a szívlámpás szériából való
kényszerolajzásról beszélgettünk hogy hogy kell kiszedni, és mért pont 1:30 a keverési arány ennyi
mit is kell kiszedni pontosan?kicsit lelassultam!még csak most térek magamhoz!vittek egy 400 Le-s Mitsubishi Lancer EVO VIII-al és nem kicsit hatott...
ez engem is érdekelne...
Csak kiváncsiságbol miért pont 1:30?
najó de hogy kell kiszedni????
A tiedbol regen kikellt volna mar szedni.1:30ba kell keverni.
Yah meg annyi hogy ha kivan szedve milyen arányban kell bekeverni??? De ne csak úgy mondjátok meg hogy én azt hallottam hogy x:xx mert a barátom nővérének a kishúgának a valakije így keverte be..... Egyébként ez az arány változik a polini jelenesetben pl. az enyém ami 154 ccm-es esetében is???
kösz
Nem úgy van hogy valami elektronika szabályozza a kényszerolajzást??? Én igol olajat aklartam bele tenni, de most olvastam hogy azt is csak benzinhez lehet keverni ( rájöttem hogy minőségi olajat csak benyához lehet keverni). Tehát ha kiakarom szedni azt hogy kell megcsinálni, mert mondjátok hogy nem bonyolult gyorsan megvan.................... tehát????
Skacok,

ha egy jó szerelőre van szükségetek, aki egyhengeres kétüteműben verhetetlen, szóljatok. Nekem most csinálta meg a kis Pegaso 125-ömet, de nagyon tudom ajánlani...! Az aprilia márkaszerviz tojt az egészre, míg a srác gondosan, alaposan megjavított rajta rengeteg mindent, a cangát mintha kicserélték volna... ja, olcsón és villámgyorsan dolgozik. (Fejér megye)

kawarider@freemail.hu
és a pumpát nem kaptátok szét hogy mi dugasztotta el??
majd latod,Lori bacsi mindenre gondol mindent kitervel. Ez teszi napjaimat evek ota.
Tudom ismerem a tulajokat akik itthon vannak :)
akarom mondani tavaly :)
ENNEK mi baja lehet? mondjuk eleve az h korának megfelelő állapotban... na mind1.
Nekem a 450 ropi sok volt érte? mert szerintem nem de egyre olcsóbban látom mostanában.

dc46 nem lesz könnyű 250es RS-t találnod. Tavaj ilyenkor volt eladó 3-4 is, de már nagyon rég nem láttam...
Jah asszem azaz a Castrol katalógusban láttam vhol...
na az durva olaj de utcai motorba szükségtelen