Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az amit nemlehet pumpáshoz az a 747-es(8000FT)
Én Selénia Racing 2T -t használok ami szintén Olasz róla csak annyit h szinte az összes Olasz autómárkának ez a gyári olaja továbbá megtalálhato a Motogp-n is a 125-nél multkor láttam egy gépen ugyhogy nem trágya!! Nekünk a 2 Fiat és az Alfa is ezzel megy és tökéletesen meg vagyunk vele elégedve..
Egyébként asszem 3500 körül van egy flakon amit én használok!

Jah az R2-t nem lehet naon pumpáshoz használni de ha jol tudom van a Castrolnak egy még durvább ricinusolaja kizárólag versenymotorba!! Az árát nem tudom de biztos 10 körül lehet...
felolem megcafolhat,de láccik h te konyítasz hozza ugyh neked hiszek inkabb;)
nah ez kurva szar volt
nah igen de én nem versenyezni akarok hanem utcán használni és azért kérdeztem h lehet e vagy nem érdemes?
Figy nekem nem kell hinni a sok kurva okos ember ugyis megcafol itt :) En hiszem azt hogy lehet kivallo olaj megfizetheto aron (mert jot azert meg tud egy mol is csak nem a mi motorjainkba) egy minden media nelkuli eredeti olasz nagymuloltu olaj amit a teljesitmeny hozott ossze nekik a 80as evekben es azota is torelten.Minden cirkusz es reklam nelkul.Ricinus tartalom eleve magaert beszel minden olajnal nem csak aginal hanem a747 es shell advenced racing M es olasz Erg (olasz olaj szinte es olasz csapat hivatalos tamogatja) olaja.Nem tudnak atbaszni mert egesz vilagon csak ezzel a dobozzal kerul forgalomba az Eni kereskedelmi markaja az agip termekek.
igen,kiveszed a blokkot belole.
pályaidom, lámpa meg mindenféle sallang kuka, segédalvázat aluból, fejidomtartót aluból, mondjam még?
ez kicsit most off de mit lehet könnyíteni az RS-en?
jah tényleg biztos hülye kérdés,de az érdekes lenne hogy ha speed-et az olajtartályba racinget meg a benzinhez?
Én nem is töltöttem bele
Speed 2T-t azt lehet különolajozásúhoz... de 4 hozzászólásommal lejebb idéztem be h mit mondanak róla....
Agipokról ITT
ezzel valaszt is kaptam a kérdésre fasza
bence es ismeroseid mielott valamit beletoltenetek a motorba utanaolvashatnatok
Kizarolag keverek olajozashol hasznalhato kulonre ott a speedje.
és speed 2t-vel?vagy az se nagyon ajánlott?
JAH! nekem is fura volt mert rá van írva h csak keveréshez...
hát mér nem? nem állt be 168nál ezért jó!nah bazzeg
Agip racing 2t-vel kulonolajozas? LOOL
De sokan használnak racinget különolajozásúhoz is...
na felénk már pislákol a napocska...
Az meg szutykabb kokszolo olaj mint az r2.Elfelejtenem a helyedbe raadasul annyi penzert az csak felszintetikus es castrol.Megint csak azt tudom mondani ebben temaban mozgo ember lese kopi a castrolt(a747 kiveve es k-997)
akkor jó
ez érdekes hozzáállás
Ugy mondom kizarolag keverek olajozashoz.Olyan mint a mez ezt pumpa sose tudna kenni.
Nem értelek ám (mondjuk én "butus vagyok")1tény ha szemetes az olaj akkor megáll a pumpa.Mechanikusnál beereszthet maximum,az én ismeretségi körömben(50-500ccm-ig-csak japán)senkinek nincs/volt baja a pumpával.Ha ezt te nemfogadod el ez van,én nem kevergetném ha van pumpa rajta.