Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áááááááááááááááááááááááá :D
Beírtam az idejárók nevét a szappanoperagyártó progiba. Ez jött ki:


1. rész
Ha Mitogeri nem áll rá az abortuszra, akkor ő maga, Tuning lép közbe. Dadis apja részegen elájul, s agyvérzést kap, majd fél oldala lebénul. Tuning felelősségre vonja anyját, hogy miért nem mondanak el neki semmit, így Tuning is értesül a hírről. Stoppie nyomozást indíttat a bank ellen. Stoppie kap pár pofont az utcán San Gabrielben.

2. rész
Tyt Nórija továbbra is ellenséges. Kiderül, hogy a lány kiskorú, a házasság érvénytelen. Tyt "06-os RS-e és Rsata át akarja kutatni Kornél szobáját, de váratlanul benyit Kornél. Fegyvere az erőszak, amitől akkor sem riad vissza, ha vágyainak célpontja éppen egy védtelen, gyenge nő. Sokkal közelebb, mint azt bárki gondolná.

3. rész
Csombek és Tuning Barilochéban kideríti, hogy mire készül Windsurfer. SchreiberCsabi és Mitogeri el akarnak utazni, de a reptéren közlik, hogy nem hagyhatja el az országot. Végül Scoefield látogatja meg az ügyvédet, aki pénzt ad neki előlegbe - ebből minden adósságát kifizeti. ItalyCorse családjával visszatér Mexikóba. Zsóóóóóti nagynénje, bikerboy125 beajánlja a lányt Rsata házába, mint lehetséges menyjelöltet, ám Rsata kitérő választ ad.

4. rész
Windsurfer gazdag földbirtokos, kiméletlen önkényúr, akinek semmi sem szent, ha céljai eléréséről van szó. Scoefield csempész akcióra edzi magát. Mitogeri maga is alig fogja fel, hogy mibe keveredett, apjára pedig nem számíthat. SchreiberCsabi még éppen a kapunál csípi el feleségét. Matt_RS125 megnézi a felvételt.

5. rész
A rendőrség Bencce kez;re bilincset tesz. Kornél feltűnően jókedvű, amióta Blackdragon megállapodott vele. Tuki_RS125 új témája az atomtemetők ügye. Tuning szobalánynak öltözve belopózik Rockandyroll szobájába és ellopja a tervezett üzletről szóló iratokat. Tyt "06-os RS-e kislánynak ad életet, és természetesen azt hiszi, hogy gyermeke életét Windsurfer kioltotta.

6. rész
Tuning nyomozni kezd apja ügyében. Rockandyroll erőszakkal elhurcolja ItalyCorse lakásáról harmadik felet. Mitogeri megtudja, hogy a lány szerint nem örökölt semmit, mert az apja nem írta alá a hozzájárulási nyilatkozatot a házassága előtt. Scoefield mindent tisztázni akar apja előtt. ItalyCorse hazakészülődik New Yorkból kisfiával.

7. rész
Szeretné rendezni a kapcsolatát a férjével, de nem tudja elfeledtetni vele a gondolatot, hogy az ő szerelme tulajdonképpen Tyt Nórija. Mitogeri apja részegen elájul, s agyvérzést kap, majd fél oldala lebénul. Az utolsó pillanatban a tárgyalóterembe belépő Csombek átadja a bírónak Jamal ujjlenyomatát viselo pisztolyt és az arzént tartalmazó üveget. Sajnos, a tragédiát nem tudja megakadályozni. Scoefield csempész akcióra edzi magát.

8. rész
Blackdragon egy törvénytelen kábítószerüzlet lebonyolítását javasolja a Mitral cég tevékenységének leple alatt. A 42 éves üzletember nőtlen, jóképű és szívesen flörtöl sikeres és csinos nőkkel; egyszóval tipikus playboy. A férfi gyerekeknek szóló videóanyagot küld a kazetták helyett. Csombek és Tuning Barilochéban kideríti, hogy mire készül Windsurfer. Ezzel kockára teszi a kapcsolatát ami közte és Tuki_RS125 között alakulgatott.

9. rész
Kornél hiába próbál magyarázkodi, Matt_RS125 nem hallgatja meg. Stoppie nyomozást indíttat a bank ellen. Rockandyroll huszonnégy órát ad, hogy robkaa46 mentse az életét. Mitogeri Tyt Nórija szerelme lesz, és lassan megismeri legbelsőbb gondolatait is. Windsurfer és Z3 az esküvőjüket tervezgetik.

10. rész
Húsz évvel később, amikor Limába költözik, két vágya van: megtalálni a szüleit és megtalálni az igaz szerelmet. Tuning és Scoefield szakítanak. XlZx és ItalyCorse az édesanyjával hasonlítja össze. Az is kiderül, hogy érvényes és jogszeru volt Scoefield házassága. Szörnyű botrányt rendez, és kidobja a házból.
Ja, tényleg. A jó öreg....
Na majd akkor még elgurulok arra felétek tiltáson egy párszor h meggyőzzelek

Állat volt a Bob Sinclar buli annyit ugráltunk hogy a végére majd behugyoztam ugy fájt a lábam. Az év egyik legnagyobb bulija volt az tuti . Szinkler úrnak meg volt bőr a képén hajnali négykor Love Generation-t benyomni akkor aztán megőrültek az emberek
Tényleg zsír a hangja a Kornél gixijének
Amikor elmentél el is gondolkoztam megint h bazz most eladom ezt a gépet és azonnal megveszem a gixxert. de aztán lebeszéltem magam, h egyenlőre még javítok a pályán, értelmetlen lenne nekem még az, majd jövő ilyenkor
jessszus Mária... az fdisk az particionál meg masterbootot állítasz be. sys a: a bootlemez
fdisk?
Háh Kornél milyen ismerős dolgok.......

A kerékblokkolás nálam alap ha nem adsz gázfröccsöt
A legjobb az volt h akartam tépni egyett erre befekszem a plexi mögé és jön szembe a 636 Kawa és iszonyat intergeth zsaruk Mondom kurva jó aztán csak szépen elcsorogtam előttük A legjobb h előzésnél ha alsóbb fokozatokban vagyok ráteszem a tüzet és elforog a kerék a felfestésen
pasz ... kérdezd a zsoltit
mennyibe kerülhet af-1be úgynevezett hőgomba, ami a motor hőmérsékletét méri?
felvettelek
ennél nem lehetek világosabb ember!!!!
oké
az emailom az msn címem! nem sokat vagyok fennt, de majd valahogy beszélünk!
mert az ugy tiszta.
Értettem mire akarsz célozni. Csak ha mondani akarsz valamit akkor mondjad ne célozgass.
jó nekem így is
Nem bosszantom magam
scoefild másold fel újra az adatokat, próba cseresznye
látom nem értettél meg
vagy csak nem akartál
mind1
amúgy már láttam anno ezt a mocit ócsán csak már kevesebbet járunk arra mert egész ócsa ugatt hogy nagy kamionok, meg túlsúlyba járnal ......... innen már te is tod
hayabusa van msn-ed ??? amúgy hétvégén arra felé fogok járni és kemény 20kmre laksz
Az igazi hogy nap mint nap használom a gépet viszont engem sose érdekelt hogy tudok e ilyen az álatalad leírt dolgot csinálni vele mivel NEM ÉRDEKEL.Én a számítógépet nem programozásra használom, hanem iskolai feladatok megoldására,email-ezésre,neten keresgélésre,stb.És én ennél nem is akarok többet. Ennyi
beszart az adatlapom
Zsooti!
Ha nekem nem mondja az ember,hogy mire való akkor én sem tudom!1valamit jó lenne ha felfognál:NEM jár mindenki nap mint nap műhelybe motort szerelni mivel ez nem alapfeltétele annak,hogy motorozzunk!
De 1 1szerű példa:Napi szinten használod a számítógéped:pl. meséld már el akkor nekem,hogy miként kell csinálnod dos alatt 1 indítólemezt aminek van cd-rom támogatása!?
Remélem érthető
A simson-ba lehet rakni olyan total commandert? Mert amikor ki akarom forgatni fullad.