Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikro az a piacokkal meg annak a résztvevőivel meg folyamataival, a makró is hasonló csak nemzetgazdasági szinten....

h lehet utálni ezt utálni. én abból akarok tdk-zni. vagy valami pénzüggyel kapcsolatosból, még nem tom
hali!
mi a II.Vh-t zúzzuk azt hiszem én sem fogok hasonlókat tanulni ,mint ti,de még bármi megtörténhet
Szerencsés vagy, ez a legundorítóbb dolog a világon , teljes szívemből gyűlőlöm.
bencee mivel foglalkozik ez a mikro, makró ???......
Nah ilyen gazdasági cuccokat nekem szerencsére nem kell tanulni se most se a jövőben.
mikro, makró, váll.gazd. a legjobb... akkora 5ös vagyok belőlük mint a ház
okes, majd tajekoztass
kurva mikró.. feladom!!! nem értem :(

legalább a kalkuluson túlvagyok
nekem a pénzügy lesz ilyen! azt majd novemberben írom.......már előre félek....
Én ha megbukok mikroökonómián érvénytelen a félévem , mert annyi kreditet ér h anélkül sehova nem jutok
én múlt héten írtam 3mat! Mind sikerült... a következő majd november elején lesz! Addig meg lazulás, meg mocizás....
Még a sajátom sincs meg, dehát ez csak részletkérdés , én is feléltem már a fizumat, de nagy a család majd tarhálok
adsz pénzt benzinre??
Én felmentelek mehetsz mocizni , amúgyis az erőltetett tanulásnak nincs értelme, inkább lazits egyet aztán ülj neki. Amugy 30.-31.én én is zhzok és még nem tanultam semmit. Ma 4órát fogok mocizni szal én könnyen beszélek
dejó lenne mocizni, csakhát megfogadtam hogy a holnapi mikroökonómia ZHm ig nem moccozok...
valaki mentsen meg!! ha ezen átmegyek akkor mindenen :)
nah akkor ma felhivom az emberunket
hát én néztem folyamatosan az eseményeket (a TVben ), de nem tudtam meg milyen moccok voltak...
Jó van na, csak itt vannak értelmes emberek ilyen tájban
igen ez egy fontos RS 125 kerdes....
Tünteni milyen mocisok mentek? Robogósok vagy nagymocisok?
lentebb leirt okok miatt
egyszer jöhetnél velünk ha eltudod viselni azt a brutális tempót amit egy 50eesel fölfelé diktálni lehet
igen.meg visegrád esztergom között is jó az út.. olyan kis túrás...
na tegnap jól szétáztattam a Kicsikét, túrázgattam egy jót, csak közben nem egyszer elkapott az eső... De ittvolt már az ideje hogy kipróbáljam mit tud csúszós úton... hát jó volt!!
Aztán valahol szentes környékén láttam mekkora dzsuva az egész RS, szegénykém :(
De ma jól le lett mosva, és várja az újabb mocizást :))

ti nem moccoztok Gyerekek?

RS125
pannonia