Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi... nincs harag?
Mar kerdesed elott is leirtam.Latod ennyi ha utana olvasol es nincs meg felrakod mi valaszolunk,ennyi.
Rakhatsz bele 2 kupakkal is nem fog artani,de ezek meg csak nem is ovintezkedesek,csak kesleltetes a baj elkerulesere.
Szedd ossze magad ha velem beszelsz.Ha visszaolvasol es meg akkor se talaltad meg a valaszt a kerdesedre akkor teszed fel ,igy magadat is megkimeled tolem es mast is mar az 1000x feltett kerdesre.
Na akkor hogy ne kelljen olvasnod mondom rakjal bele egy kupakkal.
közgazdaságtan...
nagyon jó h ért hozzá azért kérdezem itt mert jobban értenek hozzá mint én. de nem tom miért kell valakit leugatni ha valamit kérdez... azt h ha különolajozású és még a benyához is akarok önteni akkor mennyit azt már meg sem merem kérdezni.....
én sajnos még közelse vok pedig igazán benne lennék egy túrába!Pécsi nincs akinek RS 125je van?mondjuk nem sok a remény ugyanis 5 éve itt élem a napjaim 90 %át és még eddig csak egyet láttam!
ért a mocihoz az tutko,de nagyon!mondjuk stiluson sztem is kéne javítani!gratula az ösztöndíjhoz!mit tanulsz egyetemen?
felbasztam az egyam félreolvastam az uccsó mondatod de a többit nem... elfogadom én ha hozzá kell keverni igyis minden nap baszakodok vele valamit szóval ez a tankolásonként plussz 5 mp itthon belefér
Most nem tudom mi a faszt kell magyarázni értelmesen kérdeztem baszki, különolajozású ez a szar,.... valaki megkérdezte üzenőfalon is, gyorsan menj ugass be neki is...
Úgy beszélsz mintha hú bazmeg ha nem futja erre akkor ne motorozz... Áll egy pár flakon buzi motorolaj az erkélyen nem kell annyira izgulnod a pénztárcám miatt...
ráadásul most jött 6jegyü összeg a számlámra még ösztöndíjként
Sziasztok!
Én csak is 98-ast szoktam tankolni, sztem azzal jobban megy (ez csak saját tapasztalat)
Fejér megyéből senki sincs aki gurulna 1-et???????
még csak tanulgatok....
szerencsére nekem ezek a próblémák nem jelentkeznek melegbe elindul szivató nélkül!ha hideg van vagy sokáig állt akkor szivatóval!mondjuk idöbe telt mire rájöttem h szivatónál nem kell huzni még kis gázt se,mert ugyanakkora fordulatnál dusabb a keverék ezért nem kell...mondjuk ez RS 50nél igaz de gondolom ez minden 2T-re vonatkozik
Ha ilyen faszsagot kerdezel akkor a motor de rossz esetben se leszel hosszu eletu.Aki nem hajlando elfogadni hogy keverekkel uzemeltetni ezeket akkor ne vegye meg.
Hát ha hideg van akkor igen, majdnem mindig van ilyen problémám... Szerencsére a házunk előtt pont kicsit lejtős az utca szóval általában betolom... multkor20 percig tologattam míg végül szivatóval beindult. Melegben semmi gond. És a gond az h miután 4-5 ször próbálom önindítozni az kis akksi le is merül úgy ahogy van, szóval el sem tudná indítani a motort...
most akkor tényleg jó ha a benzinhez öntök egy kupicányi olajat?
és akkor betolod vagy hogy indul el?sokszor van ilyen problémád?
nektek mennyi idö volt mig leraktátok a jogsit?mert én most kezdem a KRESZ-t!amig nem töltöm be a 16ot nem is mehetek forgalomba vagy csak addig nem küldik a jogsit?
én ma fél 6kor kigurultam és egészen ok volt az idő... már nem fújt a szél csak picit hideg volt... beindítani persze normálisan ebben az időben megint nem sikerült... rohadt élet.
hát elég tré néha ma ugy fújt a szél mint a hülye
Nem hiszem max annyi hogy szar az időőő
mindenki szerel vagy mi a szösz?
a fogyasztás az elhanyagolható jelentéktelen dolog.
azt nem kell nézni , csak mikor betorpna átforditani tartalékra és irány a benzinkut .
nekem a 610 es a leglájtosabb körlüményeknél evett 6 litert, ha neagyisten kikeveredtem pályára akkor 13-14 liter volt a 100km.
pályán üzemoránként 6 liter körül zavart, és olyan 40-50 km volt egy ora.
Köszike
Jo volt Jamal

eZ ÍGY VAN TELJES MÉRTÉKBEN.........
Jelenleg ugyanúgy de elvileg szombaton meglesz az elektronikám...
JAMAL mocid hogy áll?