Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!Nem nekem van,én a vaterán találtam!Nekem povernyelv kellene,de csak úgy adja külön ha a tartóért is jelentkezik valaki!Ha jelentkezel én elviszem a nyelvet,te meg a házat!8500 ft-ért adja,így megfelezzük!Szerintem jó ár érte!Legalábbis nekem már nagyon kéne a nyelv!Ezt a linket nyissad meg!http://www.vatera.hu/auto_moto...
hello
igen, érdekel még
mennyit kérsz érte?
Köszönöm szépen a segítségedet mihest megtudom hogy mekkora méretű kellene írok is neked!
Árban van valami különbség a méretek között ? Kb milyen árban adod?
hali
milyen márkájú dugód van és mennyibe fáj egy gyári méretű(54)-es?
3000 a fékpedál, dugó van zsír új dobozban minden méretben.
jaja 5000-ret leírnak a büntiből, de akár még le is ülheted(!) ami 1 ezres naponta..:D
Na csumi. ha volt már szabálysértésed akkor 30 000 a kétszemély, ha még nem volt szab.sért. akkor viszont "csak" 10 000. Jogsival.Engem most basztak meg...
Hali!Érdekel még powernyelv tartó konzol?
jaja az igaz.:D
viszont közmunkára átváltható :)
Ebben igaza van édesapádnak, 18 éves korig csak akkor kap pénzbírságot, ha önálló keresettel rendelkezik.
Hali.
Mennyiért adod a hátsó fékpedált ?
A dugó pontos méretét még nem tudom mert a héten lett hozzákezdve a motor szétszedéséhez és még nem került ki belőle a dugó.
Neked mekkora méretű dugód van? Újj vagy használt?

Várom válaszod!
Üdv.: Csajszi
viszont midneketten 18 alatt vannak elvileg, szoval nem kaphatnak pénzbírságot(bár lehet hogy ezt a szülökre terhelik de nekem fater mindig azt mondja hogy helyszininél ne fogadjam el a csekket mer nem büntethetnek[faterom rendőr gondolom csak tudja]). eltiltást valoszinü....
Ez így első olvasatra nem egyszerű.

Egy biztos mindketten a 218/1999. (XII. 28.) Korm. rendelet 47. § -ban leírt "Engedély nélküli vezetés" szabálysértést követtetek el. (Igen te is!, mivel illetéktelen személynek engedted át a vezetést.) Ennek a szabálysértésnek a szankciói a következők lehetnek: 100.000Ft-ig terjedő pénzbírság, vezetéstől eltiltás (nem csak a barátodat téged is eltilthatnak.), és helyszíni bírságolható is,amire gondolom nem került sor, mert feljelentették a barátod és sztem a te adataidat is ezért kérték be.

A másik, a biztosítás kérdése, ami 100.000 Ft-ig terjedő pénzbírsággal sújtható, viszont ez csak a barátodra vonatkozik, mert te nem közlekedtél a motorral biztosítás nélkül. Az alsó határ mindkét szabs.nál 30.000 Ft.

Ugyanakkor alkalmazhat a rendőrség szimpla figyelmeztetést is. ( De ez a helyszínen szokott történni nem utólag, szval nekem pénzbírság gyanús a dolog, és az eltiltás sem kizárható)

Remélem segítettem valamennyit.
A hazudozást, hogy ellopta meg ilyenek felejtsd el mert ezzel már bűncseleményt követsz el. Ha kérdésed van írj nyugodtan.
Sziasztok..
Érdekelne egy 2006 os évjárattól Aprilia Rs 125 GYÁRI kipufogódob :D Ugyanis feleszkábáltam egy 2009 es Rs 125 rezóját egy 1990 es Mitora és nincs hozzá dobom..

telóm: +36/30/242/5531
MEGGYÓGYULT:D:D:D.. azért voltam elkeseredve mert kb tegnap ilyenkor mostam és kb 2-kor néztem meg akkor még szar volt és azt hittem h tényleg zárlatos lett, de most így 2 órával utána meg már jáó:D
Szikra van-e? Sok minden beázhatott, gyújtás állórész, Gyújtótrafó, gyújtás elektronika, vagy valamelyik csatlakzoás ázott be. Ha a karbiba kerülne víz, akkor nagy valószínűséggel beindulna még a motor.
Meghalt a motorom?
Tegnap délután lemostam a motoromat és azóta nem indul.mi a faszom lehet?jó ok gondolom beázott de ilyenkor mit lehet tenni?
Sziasztok!

Aprilia Rx125 motoromhoz keresek gázbowdent és kuplungbowdent.
Ha valaki tud vagy esetleg ha megtudná mondani hol keressek megköszönném!
hátsó fékpedál,és dugó van(mekkora kellene?)
Nekem van.
20/9655947
Jól van rendben!
Köszönöm szépen a segítségedet!
Akkor ugrik fel rá a 17/39-es!
Köszönöm még egyszer!
További szép estét!
ja elvileg. nekem 15/39el volt 150es végem.
17/39el meg 160as
Ahhham értem!:D
Viszont ha felteszem a 17/39-et, akkor elviekben nőhet a végsebességem nem?
Vagy milyen áttételtől nőne meg a végsebességem?
Különösebben a gyorsulás nem érdekel, mert kanyarvadász, nem pályamenő vagyok!
De azért a gyorsulásból sem szeretnék nagyon elhagyni!:D:D:D
Jujj de telhetetlen vagyok:D:D:D
Szóval kicsivel nagyobb végseb kellene, elenyésző gyorsulás vesztés mellett is akár!:D:D:D