Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem nem éreznél értelmes különbséget. papiron elvileg a gyorsulás nőne de elenyésző mértékben.
Hello. Érdeklődni szeretnék hogy valakinek nincs e Aprilia Rs 125-höz (2002-es évjárat) motorhoz ilyen alkatrészek: Asso werke dugó, kuplunglamella, hátsó lámpa, kormányszár, kormánykapcsolók, első fékcső (fém), km/h meghajtó, km spirál, digit műszerfal, fékkar, első fékmunkahenger, tömítés szett, hátsó fékkar, váltókar, egyenlőre ilyen alkatrészekre lenne szükségem ugyanis nagy felújjítást alatt ál a motorom.

Remélem valaki tud segíteni, nagyon örülnék neki.
Keveset vagyok itt a fórumon ezért ha valakinek van olyan alkatrésze amire nekem szükségem lenne az kérem erre az e-mail címre írjon nekem egy üzit: zolee012@freemail.hu

Előre is köszönök szépen mindenkitől, mindent.
Szevasztok fórumlakók! :D
Most 16/39-es áttétel van fent a gépemen! (150Km/h végsebességgel)
Ha felrakom a 17/40-es áttételt miben lesz változásom?
Gyorsulásban jobb, rosszabb? Végsebességben több, kevesebb?
Segítsetek lécci, nem nagyon vágom ezeket az áttételeket! :S :D
Köszi szépen előre is!
ROTAX 122 kuplungdekli tömítést keresek. Sürgős! Valakinek elfekvőben?!
Hello.Érdekelne az rs 125 villaszár átmérője. Emailba írj kérlek vissza kaplar4@freemail.hu. előre is köszönöm
láttam ma motorral voltál suliban =D
sziasztok!

Nincs valakinek véletlenül kilométeróra szenzorja elfekvőben? ( az ami a hátsó fékkonzolba megy bele )
nekem 2008as rs-em van

előre is köszi!
széles utat mindenkinek!
Eladó Xenon izzó+gyújtó trafója(távolságinak)!
8ezer ft
Olyan nincs hogy nincs
:D:D:D
hali!
jelenleg nincsen
Ok!Postai utánvét mehet?
powernyelv-mechanika rész ami hengerbe van=7eft
powermotor=10eft
Megvárom a fizetést!
Eléggé szegény gyerek vagy akkor. Tankolni miből fogsz?
Hali!Érdekelne a povernyelv!8000ft -om van !Posta ok?
Hali!Bocs,de én nyelvet keresek meg ami mozgatja!Az van?
Hali!Bocs,de én a povernyelvre és a mozgató motorra gondoltam!
A kuplung oladli fedelet vedd le, és nézd meg hogy a fogaskerekek jól vannak-e összepozícionálva a főtengely és a balansztengely között. Egyiken a jel a két fog között van a másikon meg az egyik fogon.
power elektronika 7100as 5ezer ft
powerelektronika=13000ft
Aha, értem. Köszönöm a felvilágosítást!
Ha szerelés után jelentkezett a probléma akkor valószínű hogy rosszul lett berakva a kiegyenlítőmtengely Ha nem akkor fogalmam sincs esetleg csapágyhiba...
Hy!
Srácok kéne egy kis segítség. Aprilia mx 125ös motorom van (rotax 122) ha jól tudom az újabb rsekben is ilyen blokk van. Ezért kérném segítségeteket. Az a problémám hogy vmi okból kifolyólag rezonál az egész motor, leginkább a kormány és a műszerfal, és nemtudom hogy mitől lehet. Hallottam olyat hogy vmi kiegyensúlyozó alkatrész rossz v ilyesmi, nemtudom. Rettentően idegesítő, mert magas fordulaton már hihetetlenül ráz..:S. Kérlek segítsetek..
Meg még az érdekelne hogy akinek 2006, v utáni évjáratú rs-e van tud-e vmit mondani arról hoy elektronikus folytás hogy van benne, meg hogy hogy kell ezt kiiktatni.
Előre is köszönöm : )