Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hat nekem egy eros protektor kellene, arra gondoltam hogy ha markas az = azzal hogy kemeny anyagbol keszul.
Hát hogy teljesen mindegy mi a márkája, ha jó. Nekem pl van egy noname protektoringem, full kevláros, profi protektorokból. Ha jó protektoros, kemény anyagokból van, nem szivacsból, vagy valami gyengébb anyagból, akkor szerintem mindegy a márka
Ez kifejtened nekem kicsit bovebben?
Szerintem nem a márka a fontos, hanem az "összetétel".
Abban tudnatok segiteni hogy mi szamit mar markas vedo szerelesnek?
Ebben meg nem vagyok tul jartas.
emailban tul lassu lenne
Miért nem veszitek fel a kontaktok és beszélitek meg ott?! Nem mintha zavarna, de gyorsabb és egyszerűbb lenne!
Leirnad nekem markat meg tipust meg hasonlokat?
egy sharks900 glow-om van ehez kellene talalnom valamit.
Szerintem megerne kolteni foleg vedo felszerelesre... hiszen az menthet, de remelem nem lesz ra szukseg.
csizma van hozzá egy, kicsit viseltes.. De fekete kék.
Csak objektív
Nagyon ravasz vagy!
Sisakom az mar van, esetleg csizmarol vagy mas vedorol tudnank beszelni... lehetoleg fekete piros...
akkor írj ha kell mert megmaradt a benzincsap.
Nem gondolkodtam még rajta (mivel később is akarok motorozni), de pl a sisak lehet persze alku kérdése. Minden esetre ez is egy pont az enyém mellett, hogy ruhára is maradna pénzed.
Mondjuk ha csak a felni meg a sötét plexi miatt tetszik a Petyáé, akkor a több mint 100e Ft különbség töredékéből megcsinálhatod ilyenre azt is, amit én linkeltem. Ja és még marad is pénzed. Tudomásom szerint ehhez adnak vagy 4-5000Km-re elegendő motorolajat, láncsprét amire nem lenne gondod később sem, s ha elég ügyes vagy, még a motoremelőt is megbizniszelheted hozzá olcsón. Petya motorjának árában ezek nincsenek benne tudtommal.
Esetkeg te adsz hozza sisakot vagy barmilyen vedot?
Mert akkor abbol a 100rugobol egesz szep kijonne
Egyébként meg ha valaki megveszi valamelyiket, már nem lesz választási lehetőséged, szóval szerintem minél hamarabb járj utána!
Nincs egyik mellett sem komoly ellenérv, a Petya mocija is teljesen jó (amit Te linkeltél), itteni fórumos Ő is, és bátran megvehetnéd az ő gépét is szerintem.
Itt most két dolog dönt, az első az ízlés: lehet valakinek jobban bejön a fekete/polír felni, valakinek meg a gyári utánozhatatlan kék felni. A másik dolog az ár, az egyik olcsóbb több mint 100ronggyal.

Szerintem érdemes lenne mindkettőt megnézned élőben, meghallgatni, stb, és utána dönteni :) Komoly különbség nincs a két motor között, a km meg nem mérvadó.
tulajdonkeppen en nem tudom hogy mi az egyik motor meg a masik motor melletti es elleni ervek... hogy mert kene nem az egyiket hanem a masikat valasztani.
A kepesmotor.hu oldalon ez a 2 tunt a legjobbnak...
De talan esztetikailag egy kicsit jobb amire en gondoltam... igaz dragabb is.
Ez nagyon fasza gép, biztos hogy megbízható társ lesz még sokáig, de találsz még ennél jobb ár/érték arányút is a piacon! Érdemes lenne megnézned, pl ezt, igaz picivel több km, de ezen is minden cserélve volt, és olcsóbb is jóval:

http://www.kepesmotor.hu/april...
vagy
link

Ha több dolog érdekel erről a motorról, írj erre a címre:
tyt001@freemail.hu

Üdv
hello
este majd megmondom mert lehet elviszik így egyben de ha nem akkor odaadom, mennyit gondolnál érte?
Sziasztok.
Tobb rs hasznalo velemenye erdekelne a kovetkezo motorrol: http://kepesmotor.hu/aprilia-s...

Koszonom
csáó! benzincsap külön nem eladó?
Rs-ek hez nem lehet venni üléstakaró idomot? komplett hátsó idomot kell venni?