Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
extremához van eladó komplett tankom, tanksapkával benzincsappal, a tankidom nincs már meg. ha érdekel valakit írjon és küldök képet róla
rotax dugatyúk olcsón 54mm-55,4 ig.
tel:06209103659
köszi. csak telon elérhető? mert jolenne ha képen megmutatná ne megint roszat rendeljek:S
Troják Zoltán

06 30 855 7633, neki szinte minden van 122eshez is és postáz is.
képen a jobb oldali váltorud és/vagy blokk részek ninscenek vkinek?
rotax 122

sürgös. motorozni akarok:(
Köszönöm szépen az információt. Remélem minnél többen lesztek én több mind való ott leszek . (Ennyi minimum jár)
Sziasztok!
Tegnap küldte Csabi tesója iwiw-en:

"Kedves ismerősök!

Mint ahogy azt sokan tudjátok, Testvérem, Papp Csaba Roland 2010.07.29.-én a kora délutáni órákban egy súlyos motorbalesetben tragikus körülmények között elhunyt.
Temetése 2010.08.10.-én ,azaz kedden, délután a debreceni köztemetőben lesz 15 órakor.

Megkérném azokat, akik valamilyen motorral rendelkeznek, és ily módon is részvétet akarnak nyilvánítani, azok vegyenek részt az otthontól a köztemetőig tartó úton együtt. Indulás: Debrecen Alma u. 15. sz. Gyülekezés: 13:30. Ezzel kapcsolatos kérdésekben, a részletek pontosításában a következő két baráthoz fordulhatnak:

Kolbe Attila 06309101443
Elek Roland 06305149740

Privát üzeneteket nem kívánok fogadni a motoros vonulással kapcsolatban.

Papp Tamás"
Eladó!
Eladó!
Eladó!
RÉSZVÉTEM
gyújtás alaplap+lendkerék 20 ezer ft
Kedves ismerősök!

Mint ahogy azt sokan tudjátok, Testvérem, Papp Csaba Roland 2010.07.29.-én a kora délutáni órákban egy súlyos motorbalesetben tragikus körülmények között elhunyt.
Temetése 2010.08.10.-én ,azaz kedden, délután a debreceni köztemetőben lesz 15 órakor.

Megkérném azokat, akik valamilyen motorral rendelkeznek, és ily módon is részvétet akarnak nyilvánítani, azok vegyenek részt az otthontól a köztemetőig tartó úton együtt. Indulás: Debrecen Alma u. 15. sz. Gyülekezés: 13:30. Ezzel kapcsolatos kérdésekben, a részletek pontosításában a következő két baráthoz fordulhatnak:
P.R.T

temeétse 10.én
15:00 h tól
csak dugót tudok hozzá szerezni
Helló

Power nyelvet keresek bowdennel ! Aki tud kérem jelezzen vissza !
SÜRGŐS
köszi
rotax 123-as . Esetleg 28-as karbid nincs?
Hali!
Milyen árban adod? E-mailem: mlinarcsik.sandor@hotmail.com
msn-en.
danika94@msn.com
hali!

szerintem jó
de cáfoljon meg aki jobban tudja.
Szia.
A ford.szám spirál jó a 98as 125ös RS-be is? Ha igen akkor érdekelne!
15ezerét már most küldhetsz 2 dbot ha asso!
15ezer asso werke ha jól tudom az a gyári
Mennyi az az olcsó?
rotax dugatyúk olcsón 54mm-55,4 ig.
tel:06209103659