Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

működő power motor?
hidegen fehér füst minimális vízfogyás
Heló! Oan gondom lenne, hogy 6000-nél nem pörög többet a mocim.. a karburátorral sincs semmi gond, kipucoltam... És mégis... Mi lehet a gond?:o lehet hogy a powernél van vmi?:o Segítsetek légyszi... köszi...
szia

a többi képet eltudod valahogy juttatni? email vagy toldacuccot.hu stb.
blokk is?
RS 125 alkatrészek

70 389 6486
Nagyon komoly volt a tegnapi verseny Kakucson.
Egy kép a második rajtról.
-nem írok rá semennyit
-nem imádkozok hogy idén nyáron elvigyék, mivel eléggé nem érdekel, hogy még meddig áll itt a garázsban.
-szóval az sem érdekel, ha csak jövőre viszik el
-mindenki annyiért adja a gépét, amennyiért neki tetszik :)
- legközelebb akkor keress meg ha érdekel a vas :) Előre is millió köszönet, maradok tisztelettel...,
Csoki

Új rs-hez keresek bal első kis idomot(mellékeltem róla képet h meikre gondolok) matt fekete kellene

Ha vkinek lenne akkor mindenképp irjon,fontos lenne!

Széles utat
Üdv:SaBi
hát nemtudom,mit csináljak
termosztát ki van véve,ugy csak sok az a 90,nem?
ha a hengerfejtömítés szar,akkor nem enfgedné a vizet?
Üdv Srácok!
Tegnap haver Rs 125 jét takarítottam ( power meg karbi )
Akkor vettem észre hogy a szívócsonkja szó szerint szarrá van repedezve
Mondta hogy érdeklődjek már hogy nincs-e valakinek esetleg egy eladó.
Gyári 28as karbi Rotax 122
hali
valaki tud ajánlani valami jó festést a gömbölyű rs re olyat ami nem gyári? képeket szivesen fogadok
Csak a tények kedvéért: a gyári motorban 70°C-os termosztát van, ebből adódik, hogy az üzemi hőfok nem lesz 65, sokkal inkább 70-75°C. Nyári kánikulában ezt is csak normál utazósebességen tudja tartani, mikor kap bőven menetszelet. Városi dugóban araszoláskor, sokadik piros lámpánál simán felmegy 85-90°C-ra, ami már túl van az optimális hőmérsékleten bőven.
nálam 81fok az átlag mostanában
hengerfejtömítés
65 az üzemi...90 nem vészes tényleg
szép lett az rs Bence! szép fekete
"90 még nem vészes" eszednél vagy de komolyan?
Írjál rá 650-et és imádkozz, hogy valaki még az idén nyáron elvigye...
ELADÓ Aprilia RS 125 2006!
A képek magukért beszélnek

hirdetés
Sziasztok.

Eladó sorba került került a full tuningos pályamotorom, aki pályázni akar az most jól jár.

http://www.kepesmotor.hu/april...

Itt a hírdetésem.

Zsolt
Még mindig kéne egy kis segítség, még régebben írtam, hogy a motor 4-6 ezer között hirtelen gázadásra fullad, mivel vagy keves, vagy sokall a motor alapon, inkább több benzint adtam neki, nehogy megszoruljon, a subertűn állítottam feljebb, a helyzet picit jobb is lett de 6 ban, 6ezernél még mindig megtorpan, nem az igazi, a levegőcsvart is betekertem tövig, le is fulladt, bár picit járt, most kb 2 fordulattal van kitekerve, és így jó az alapjárat, lehet, hogy a tps szenzor szórakozik velem, mert a motor írja az EFI hibát, de az sokminden lehet.
90még nem vészes...
a mérő cucod jo? mert nekem az ha kap egy kis vizet már rögtön hülyén mér...

miota csinálja? menyi km van benn?
sziasztok
olyat csinál a gépem,hogy termosztát nélkül is felmelegszik 90-100 fokra,(Hűtőbe nincs dugulás,kiegyenlítő tartály tele,vizet nem engedi)

mi lehet a baja?
jh. de ha felfelé van én smi különbséget nemvettem észre