Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyiért engem is megajándékozhattok
én használtan 10be vettem
Kérdezted, hogy érdemes-e... Ha nincs pénzed a drágábbik megoldásra, akkor vágasd szét. Nincs kérdés. Az eredmény kb a ráfordított költségekkel lesz arányos.
Igaz, de az arrow még használtan is 60 körül van, szétvágni meg maszekban is kevesebbért csinálják, és ha a teljesítmény hasonló akkor nem akarok sokat költeni rá.
Nem érdemes.
Tegyél rá Arrow-ot.
Nos ez én rs-em nullanyolcas, euro hármas kipuval, szóval szerintem van benne katalizátor, csak nemtom ha kivenném akkor a teljesítmény mennyire nőne, vagyis érdemes-e vacakolni a szétvágással meg a hegesztéssel?
Este csapunk egy kört Pesten. (Váci út, Andrássy, Körút, Rakpart, stb + Meki :D )
Ha valakinek kedve támad hozzánk csatlakozni, akkor negyed 10 és fél 10 között találkozunk a Nyugati téren az óránál!
Minél több az RS, annál jobb :)
kipufogó rendszert keresek 2002-es Rs re cserébe van 2007 es . vagy kp .
rajt a rezon. nemtudom pontosan mibe van. forumrol nekemis valaki mondta meg.
atolfügg milyen évjáratu az rs-ed meg midnen.
Melyik számúban van fojtás, illetve hol találom ezt a számot?
kipufogo számbol kilehet találni hogy van-e benn fojtás
nemtom nem én szedtem ki:_D
de vágásnyomok sincsenek rajt
Igazából én a kipu ban lévő fojtásra gondoltam, mert azt érzem, hogy az enyém nincs megfojtva, de ha van a kipuban, és kivenném kíváncsi lennék mennyire növekedne meg a teljesítmény, de feleslegesen nem akarom a kipufogót szétvágni.
te kipudba hol volt fojtás?:D
adatlapodon azvan irva h full power van akor ott nincs fojtás.

egyébként a 71000-s cdi-kben van híd amit kilehet szedni és némelyik kipuban is akad fojtás. enyémbe pl volt.
http://www.125ccsportsbikes.co...

ez az első link, ami kimaradt
Hi

Ezt az oldalt találtam, hogyan lehet még többet kihozni rs-ből. Igazából egy 1kw-os rs-t alakítanak át pv szelepesre. Engem az érdekelne, hogy a fp-es rs-nek is van e a rezóban CAT ahogy a fórumon nevezik, vagy nincs, vagyis érdemes-e szétbarmolni egyet?
Illetve a CDI-be furnak egy lyukat http://i838.photobucket.com/al... itt találtam, ez számít valamit a pf-es verzióknál?
110/70*17es gumit keresek.
ÜDV az újabb RSeknek mennyi a végük gyári áttétellel és no tuningal? Mennyit esznek 100-on?Valamint tényleg 29 lovasok?
Köszönöm.
Sziasztok. Szükségem lenne kuplungdekni tömítésre. Valaki?
megjött a gumi, köszi szépen, egy kérdésem lenne csak vagyis kettő, a gumi bevan kenve valamivel? ha igen mivel?
30án megyek a cuccokért.
hi
eladó egy jó állapotú 1 éve perselyezett de azóta NEM használt 160as polini henger hengerfejjel együtt...60,5es átmérővel
elérhetőség adatlapon. OTT érdeklődj NE itt
köszönöm a segítséget, a hirdetésesnek írtam és vissza is írt hogy van neki.