Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az lol:D mit keres ez a kép amerikai oldalon? hol találtad pontosan?
hy mindenki, kellene egy rs 125 exremához tankot elég a belsö ;)üdv Dani 20-3168228
köszi a válaszod! :)
ha nem huzod akor 1:50 be kever a motor ha midnen igaz. ergo 50literhez megy el egy flakon olaj.
a 2500 forintos darabár pedig elég jo a boltihoz képest
Sziasztok
egy liter castrol racing power 1 2t motor oljas meddig elég?kb hány km? (tudni kell rólam hogy nem hajtom agyon a gépem, néha kigyorsíthatok vele de nem végelem.... azaz étalgosan használom féként 8000 alatt
Aprilia rs 125 típusú motorom van

4 liter 10 000 Ft-ért jó ár szerintetek?
*Keveredhet/keveredik
Hello!
Agip Racing-et lehet hogy tudnék szerezni. Ez tartalmaz ricinust is. Az lenne a kérdés hogy ki kéne üríteni a tankot ahoz hogy mehessen bele az agip vagy ez az olaj keveredhet6keveredik más full synth olajjal? Krosszmotorba lenne amúgy. A ricinus ki is tud száradni. Mennyi ideig áll el egy felbontott doboz kb.
Köszi
Hirtelen én is arra gondoltam
Nincs valakinek eladó váltókarja, és bal idomja 07es lorenzo replika rs-re?
Helló! Van már váltókarod és bal lábtartókonzolod?
szia. Olvass vissza, pár napja nincs hogy volt róla szó. üdvözlettel,
te most a régi szar váltód akarod valakire rásózni?
Csáó

Eladó Rotax 122es koplett váltóm!
Ha valakit érdekel jelentkezzen
Attól függ milyen évjárat. Vegyél fel msn-re én már egyszer végigjártam, esetleg tudok vmiben segíteni.
Hali. Tudnátok segíteni, hogy a power nyelvet ne fordítva tegyem vissza mert nem néztem meg alaposan mikor kivettem,és nem akarom fordítva visszatenni, előre is köszi:)
szevasztok valaki legyenszives nekem megmondani mivele lehet faszán letöliteni a kipufot a csonknál,hogy ne fujon ki?
elöre is köszi
enyémre kb 100ezer lesz. 2003as évj. függ pl a regdítól. én motoromra aszem 40csak a regdíj
Megnéztem a cdi-t és a szám alapján folytás van benne de amit ti írtatok az a fojtás 5-6 ezer között van nekem meg pont ezen a fordulaton használható A forgalmi szerint 21kw os
Sziasztok!
Egy 125-ös 95-ös évjáratú (már szívlámpásra) keresek fejidom tartó konzolt. Ha valaki tud eladót vagy hogy honnan tudnék szerezni megköszönném! Illetve hogy az 50 ccm -is fejidom tartó konzolja jó-e rá? Kösz!
Üdv.
Egy Rs-t mennnyi pénzből lehet forgalomba hellyezni?
misoc meg van még akkor a power motor ? atta csatlakozoja is ugyan olyan ? válaszokat előre is köszi
Valakinek 34es fasza karbi?
Van 36os is
köszönöm a választ ! akkor jöhet bármilyen !
hello
nincs valakinek eladó tankja? a gömbölyű rs re kellene.
esetleg cserébe tudok idomokat ajánlani. és még az ülés alatti idom érdekelne ha van valakinek
Na, tudod te akkor mi a baj Csere után csak jó lesz