Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áhh olyan gáz.. a lapátkeréknél az a kis rud keresztbe belevan rohadva és így nem tom leszedni a lapátkereket....
az előző kérdésed azvolt hogy h tudod kicserélni a szimeringet. akor valoszinüleg azt.de lehet csak elég a gumigyürüket.. de lehet azis csak elég ha gumigyürüket körbetekered tömitőszalaggal vagy valami
a 2 db szimeringet belül, meg ha nagyon kopott a tengely a szimeringnél akkor azt is.
oks kivettem a vízpumpátés akkor azon mit kell cserélni?:S
azt a két kis fekete gumikarikát ami kívűl van vagy azt a szimeringet a lapátok mogött?
leveszed a deklit, utána 1 5ös csavar fogja a vízpumpát, azt kicsavarod és simán kitudod húzni az egészet.
van pár eladó cuccom:) ha érdekel valakit írjon.
-farokidom y idomokkal üléssel -10.000Ft
-extrema tank csak a belső rész -7000Ft
-üvegszálas tankidom -10.000Ft
-extrema légbeömlő csövek -2000Ft/pár
-ekeidom -2000Ft
félreértések elkerülése végett a motor nem az enyém csak a tankot megvettem róla de sajnos nincs külön képem a tankról.
Valaki tudna sehíteni hogy hogyan tudom kicsrélni a vízpumpaszimeringeket mert a blokknál a kis lyukon engedi a hűtővizet....
elég ha leveszem a deknit? vagy szét kell húzni a blokkot?:s
előre is köszi a válaszokat sűrgős lenne:P
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
Gyakran vagyok msn-en és az E-maileket is gyakorta nézem!
Üdvözlettel:
Mitozozi
Kösz szépen a gyors választ
17
Szasztok egy sos válasz kelene nekem aprilia 125 ccm motoron(sport) mekora a gyári kis lánckerék mármint hány fogas gyors válaszotok nagyon köszönöm
nh én pontos nevet nem tudok rá. de van egy ilyen szürke szinü anyag...hőre megszilárdul. nekem olyannal volt. boltba bemész kéred adják... kipufoogotömitö...szoval nemnehéz megtalálni
sziasztok valaki legyenszives mondja meg nekem mivel tudom faszán letömiteni a kipufogot a hengernél,hogy nem fujjon ki? elöre is köszi
Csáó.. Én a tavasszal helyeztettem forgalomba... Nekem durván 80,000 volt mindenestől...
2003-as rs125 höz keresek power nyelvet, bowdent, és km óra spirált, aki tud írjon, köszi
hello. esetleg újabb rs hez is van tankod? a gömbölyűhöz.
Szia. Nekem is van komplett tankom hívj ha érdekel. 06-20-231-5840
hello, nekem van egy tankom extremához, csak a belső rész zár nélkül. írj ha érdekel
Eladó!
Kedvencek közt találta.... szerintem
Helló!

Power motor eladó olcsón: 3eft
70/623-1473
moto.it-en is hirdettek RS anno ezzel a képpel...
Csak úgy megjegyezném
Hála az égnek én hozzájuttomam egy majdnem új váltóhoz és az enyém most feleslegessé vált itthon ezért szeretném eladni tudni kell róla hogy az egyik tengely tökéletes,a másik t.-en pedig 2fogas van eldarálva
Ha vki tart rá igényt esetleg darabokba is megválnék tőle
nah csoki
csak ezt az oldalt találtad a könyvjelzőbe?:D