Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom. már szét szedtem a kuplungot elég kopottak a lamellák de attól még mennie kellene.
amúgy minden be van lőve rajta. de nem jövök rá mi lehet a baj. most rendeltem új lamellákat meg rugókat megpróbálom azzal és ha azzal se megy akkor már végkép megfőttem.
De az egész biztos hogy a kuplungolással lesz a bibi. Esetleg a bowden? Nem kirojtosodva? Holtjáték beállítva?
Ugyan ez volt nekem is. Nekem az volt a baj, hogy a dekni alatt, ahova beakadt a kuplung bowden, eltört az a háromszög alakú fém. Így alig akadt bele a bowden, hol ment, és vette a kuplungot, hol nem, és ugrált, majd lefulladt. Nem feltétlen ez a probléma nálad, de nekem ez volt. Nézd meg. Leszeded bal idomot, olajbeöntő csavart kiszeded, és látod hogy minden rendben van-e. Ha igen, akkor nem tudom, nincs ötletem. Egy próbát megér Üdv
hali mindenkinek
lenne egy nagyon nagy problémám van egy gépem és az a baj vele hogy amikor lerakom egyesbe és elkezdem kiengedni a kuplungot, gurul amikor teljesen kiengedem akkor elkezd ugrálni és nem megy sehova. csak ugrál és leáll.
vajon mi lehet a baj?
rotax 122-123 powermotor megegyezik, teljesen egyforma.
csá írd már meg az msn-ed, tudok segíteni. :)
*Tudja*
üdv.
nem tudaj valaki véletlenül mennyibe kerülnek ezek a cuccok a dunakeszi mille-ben.
Váltó kar, bal idom, bal légterelő(lámpánál)
Sziasztok

Sürgősen kellene rotax 123-as blokkba power motor ! Főleg új vagy nagyon jó állapotú érdekelne !
kár :(
nincs
Ha nem titok akkor meglehet kérdezni hogy hol találtál annyiért?
Üdv
helló rotax 123-as hoz való ? állapota ?
ja és először a digitális kijelző utána a kilométeróra seműködik
amikor megvettem még ment. gondolom nem olcsó kicserélni:(
hello Van egy tuono 125 mocim és most hogy meglett az 1000 kilométer ki szeretném venni a fojtás. Alul 3-4 ezerig kicsit fulladozik 5 től majdnem 7-ig lehet vele menni utána megtorpan és nem nagyon akar menni. powerszelep van benne de szerintem nem nyit ki. Amit az elekronikus fojtásról olvastam az meg pont a 5-6 ezres fordulatszámnál vesz vissza. Csak később tudném szervízbe vinni nekem meg sürgős lenne hogy motorozhassak. rem tudtok segíteni:)
Üdv, van egy kis problémám. 7-8 ezer között, power nyitás előtt, ugrál a motor. Szó szerint, ugrál. 8 ezer előtt közvetlen darál, majd nagy nehézségek árán nyit, és megy tovább.. Power nyelv patyolat tiszta, powert üresben leellenőriztem, működik rendesen.. Behúz a mágnes.. Mi lehet a probléma?
hello. nekem van power motorom=8000ft-ért adok.
Köszi de mákom volt és találtam egy helyet ahol 2400 FT / liter és kihozza nekem a csávó holnap Pestre mert itt lesz dolga
JAMAL! Aszalóséknak van polcon BV2!
a lánc megvan még? rx 125-re jó lenne?és ha megvan mennyibe fájna?
Sziasztok

Sürgősen kellene rotax 123-as blokkba power motor ! Főleg új vagy nagyon jó állapotú érdekelne !
szia!
Szerintem jobban jársz, ha valakit felveszel msn-re és akkor azonnal kapsz választ.

Ha kell feláldozom magam nojby05@freemail.hu---msn
Valaki tudna még abban is segíteni hogy az elsőfék miért nem keményedik meg ?

Vadonat újj fékbetét van benne, sőt a munkahengerbe azon a kis dugattyún ki van cserélve a tömítés meg a karmantyú is. A kis dugattyúra kettő gumikarika tömítés kell ?

Le is van légtelenítve, és egy picit fog is a fék de nagyon gyenge.

Valaki ha tudja mi lehet a probléma okozója kérem írja meg.

Aprilia Rs 125
TVR!írtam mailt,kell a rendszer!
ha van mikor tudnád postára adni?