Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csáá

Nem tudjátok hogy BV2 Racing merre a legolcsóbb? Ahol tavaly vettem ott most nincs

Üdv JAMAL
Még annyi kérdésem lenne hogy ha végképp nem találok digit. műszerfalat akkor valamilyen más megoldás lehetséges ?
Pl: bele lehet e rakni egy nem digit. műszerfalat ? vagy egyéb megoldás van erre a problémára ?

Ha tudtok segítsetek.
Sziasztok.

Olyanban szeretném a segítségeteket kérni hogy van egy 2002-es rs 125-ös motrom de most éppen a műszerfal ment tönkre benne teljesen, ami egy digitális műszerfal volt. Keresgélek már egy ideje de még eddig nem bukkantam rá ilyen digit. műszerfalra!
Ha valaki tud kérem segítsen rajtam.
akor 64135 ötöset nézd meg létszi
Fogaskereket csak párban szabad cserélni! Akkor is, ha nem "üzemközben" ment tönkre!
ha még keresel váltó cuccot, akkor megnézem hogy ugyanilyenem van-e.
nagyon akció minden van 2,5 váltóm odaadom 5ezer ft-ért
pálya farokidomra cserélném
valakinek van ez a fogaskerék úgy h csak ez elado nem kompletten? esetleg komplett de olcso?
köszi a segítséget holnap elmegyek körül nézek a boltokban h milyen csövek vannak
hivlak egy 70es számrol
hát a cső alaku gumi az a legkönnyeb... veszel egy kis középkkeresztmetszetü széles falu gumicsövet meg egy nagy középkeresztmetszetüt amibe belemegy az előző cső... és anyit veszel akora méretben amelyik pont jo nem lesz.....

ha meg nem akar pont jo lenni reszelgeted...
Van olyan fogaskerekem
Hello

A számom 06302993436
Sziasztok!
Aprilia rs 125 típusó motorom van. minden tanácsot meghalgaok légyszives írjatok, hogy a motorom tank rözítésére kéne csinálom valmai gumi csillapítást az alábbi képen látott jokat kéne betömni úgy hogy ugyebár még átmegy rajta egy csavar. valami gumi tömítés kéne csak nem tudom hogy csináljam mert a gyri tömítése nem tudom hova lett így vettem , nem egy hatalmas probléma csak én videókat akarok készíteni és tudjátok hogy kis rezgés is nagyon zavaró tud lenni a videóban
várom a tanácsokat. nah meg hogy honnan a picsából szerezzek gomit ami cső alakú, és tömör
ilyen fogaskerék érdekelne...
száma nemtom h ugyanaze mindnek de egyébként ez: 64135
szia. engem is érdekelne válto fogaskerék. egy elérhetőséget adhatnál
Sziasztok

Sürgősen kellene rotax 123-as blokkba power motor ! Főleg új vagy nagyon jó állapotú érdekelne !
aprilia rs 125 rotax 122-es alkatrészek:
Tuning gyujtás vezérlő +3le ad motornak. német oldalom uj ára=45eft én 20ért oda adom.
gyujtás alaplap=15eft
cdi=15eft
trafó=4eft
jeladó=5eft
bendix=7eft
olajp
umpa=7eft
gyujtás dekni=4eft
lánckerék takaró dekni=2eft
első lánckerék 14-15-16- =1500ft/db
indito relé=4eft
kormány kapcsolok=4eft/db
hengerfej vizfedél=5eft
nekem van egy komplett blokkom hengerrel dugóval főtengelyhibásan megvan mindene, olajpumpával eggyütt.60.000 magyar pénz
Miért?
Az merész!
szasztok

mondjatok már valami jó heyet,ahonnan tudok dugót rendelni jó áron pl.vertex,prox,wössner
Fellvetelek msn-re
Hello

Nekem van blokk alkatrészem hozzá.
Szia BengyFutura125...

Érdekelne a trafó. Adszegy elérhetőséget?

Köszi.