Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha persze...aztán majd elszáll egy dugodarab és szétbassza az egész blokkot. ez nemjojáték inkább adig cserléjen amig nem 5x anyit fizet
heló
én repsol olajat használok az apriliámhoz!
repsol 10w40-et tegyél a hajtómübe!
adig ne cserélj semit mig nincs baja!
Eladó!
110/70*17es kéne.
ki milyen olajat ajánl a rotax 122-es blokkba? most akarnám cserélni. és ha lenne valakinek egyébb tippje hogy 12000es szerviznél mit kellene kicserélni a motoron írjon
hello
megvan még a gömbölyű rs hez a két y idomom és a farokidomom üléssel, 5000 ft plsu postáért odaadom, vagy csere is érdekel ülés alatti idomra, hátsó lámpára.
Vagyok is
ŐŐ megvannak még a gumik amik szimpatikusak nekd
Ha komolyan érdekel postán eltudom küldeni őket
Megadom a számom nyugottan hívj fel és megbeszéljük
06703818737
nah csoki
Helló Sabi !. A gumik amik a második képen szerepelnek érdekelnének. Kérlek írj vissza mihamarabb.Köszönöm.Széles utat hali-hali.
Csoki

Eladó 2 pár gumiabroncsom
110/70R17; 150/60R17 Dunlop Sportmax D208F 8.000Ft a 2db
120/60R17 :Metzeler Sportec M3 4.000Ft
150/60R17 :Pirelli Dragon Evo Mtr22 4.000Ft

A gumik jó állapotban lévőek,repedés,sérülés,javítás mentesek.
Ha vkit érdekel írjon
2001-es rshez keresek kilóméteróra spirált. a burkolat megvan, jó anélkül is
Nekem eddig minden motoromnál másfél csavarással lett jó...
Beleértve az rx 125-öm-et is (34-es karbi)
Nem akarok okoskodni de nekem 1 szerelő azt mondta a gyárilag karbis mocik mindegyike ilyen beállítással jön ki de a kopásoktól ez változik idővel (pl henger,karbi stb)
és a 28ason 2,5-3 x 360 fok?
Neked 28-as karburátorod van. A 34-es és a 28-as alapjárati rendszere teljesen másként állitódik.
Kérdezzük meg a közönséget
Hello!
Sárbogárdról vagy környékről van valakinek rs-e? Hamarosan vennék egyet, és meglesném milyen élőben.
180 fokkal a másfél picsa:) de lehet 360al is. én edig 2.5-3 közt halotam mostmeg márcsak másfél...hmm

cdi fojtás közvetlen a kivágott kocka előt van ugye? mer nekem mintha ott kilenne törve rendesen de mégis néha megtorpan
és akkor most jön annak a megbeszélése, hogy 1 fordulat, az 180 vagy 360 fok e , vagy nem e:)
an 1 fasza kis hátsó gumim alig használt pirelli diablo nem tom h jó-e az rs-re az új aprilia sx 125-ökön is ilyen van
10ft-ért fihetitek (újonnan 26500ft) vagy csere alkatrészekre..
Nem hülyeség. Egyébként a 1.5 fordulat csak a biztos alap. Onnan kell finomítani a dolgot. Teljesen betekert állástól szegényíted a keveréket és amikor a legmagasabb a fordulatszám akkor jó. Azért írtam h. 1.5, mert ha másfélre van nyitva és ott optimális, akkor biztos lehet benne hogy megfelelő méretű az alapjárati fúvóka. Ha el kell zárnia a szállítást vagy növelni akkor vagy nagy vagy kicsi az fúvóka.
Nekem van 2007-eshez, nem tudom hogy a tiédhez jó-e.
Üdv!
Sziasztok még mindig kellene nekem 2003 as rs hez zárszett . aki netalán tud új-használt egyaránt jó ! (Köszi előre is ) Üdv: Krakkay
valkinek nincsen egy powernyelve?
Valakinek nincs eladó egy 98'-as RS-hez láncvezetője?:O Ink e-mailbe mert egy hétig nem leszek! Köszi a segítséget:)
Megyek inkább ugrálok a kálóba felveszem és felteszem youtube-ra aztán letörlöm