Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyiért adod? :)))
vkinek van eladó első féke?
99es azon még piros volt utánna sárga lett
én motorom is 2003as. a gyújtásba hol volt vezeték?:O
kipróbáltam most hogy végig zárva van a power és így egy kicsivel jobban ment is nincs 7800 nál erőtlenedés és kissé szívó hang
Sziasztok! Az miért lehet hogy amikor kinyit a powerszelep akkor elerőtlenedik a moci? 2003 as tuonórol van szó és gyárilag 15 lóerős a gyújtásból ki lett szedve az a sárga vezeték
nálam is egy héttel ezelőtt ez volt még a probléma.bekarburáltuk és azóta tökéletes.
áá értem a rugó szine nemjelöl semmiféle keménységet!
Az enyémnek is ez a baja. 6ezren megáll, de ha húzod neki egy idő után továbbmegy. Amúgy énis vevő lennék 1-2 jótanácsra ezzel kapcsolatban mert előzésnél pl nagyon idegesítő tud lenni
A rugó színe a keménységét jelöli? Vagy csak régebben piros, mostanában meg sárga a gyári rugó színe?
Valakit esetleg érdekelne 2008-as Ktm sxf 250-re csere?:)
piros...hogyne lenne jó, vettem gázosat azért eladó
Krakkainak azt is köszönd hogy miskolci aprilliás hülyeségeket orvosolja . mind pl a benzined beálították levegő hejett .
és jó is a teló?
nekem van egy
hátsó telóm
szbence16.
Nekem is ezt csinálta a Kawasaki kmx-em. Átfújtam az elektrónika összes csatlakozását kontakt szprével, majd összedugtam mindent, és lefújtam szilikonnal. A hiba megszünt. Remélem Neked is csak ennyi a gondod.
Tudna valaki segíteni? Mentem motorral és 5-6000-es fordulatnál nem pörgött többet. De ezt hol csinálta, hol nem... Mi lehet az oka?:o Köszia a segítséget!
Sokkal erősebb és pörgössebb, csak a rezonátor Arrow, a végdob a gömbölyű RS(2005) gyárija. Piroslámpánál könnyebben megindul, a hangja nekem jobban tetszik, emelkedőn nem lassul ha nagyobb sebességgel megyek bele és a gyorsulás is sokat javult. Ellenben nőtt a fogyasztás, de nem számottevően. 10ezerért megérte...kösz Krakkai
na akkor én is
Párnapja megállított a rendőr Mezőkövesden éppen gumishoz mentem: a 2 "új" gumi úszógumiként magamrahúzva, elösször belekötött, hogy ez nem szabályos, mondtam neki, hogy jobb mint ha a hátamra kötném . Utána belekötött a motoron lévő gumiba, de mondtam, hogy gumishoz megyek ha nem tünne fel. Ezután jogsi+forgalmi, a jogsim A1es az RS 21kw, soha senki nem szólt érte 1,5 év alatt, ő feljelentett, ezután kötelező: mnegvoltam győződve, hogy rendben van...de nem, nem volt rajta, ugyhogy büntetés. megszólalt h toljam haza, csak szerencsémre a Lakcímem papíron Gödöllő, ugyhogy mondtam neki, hogy ez csak vicc remélem. Végül ő tartotta magát jófejnek, hogy megengedte, hogy visszaüljek rá és jött a döfés: "örülj, hogy ennyivel megúsztad!"...ANYÁD!-.-
srácok Tegnap a rendőr meg akart büntetni 10e ft re. :) mer kimertem menni este 12 kor motorozni . Pontosabban ezt mondta. (Te felébreszted a jónépet ezért kapsz ajándékba egy 10e es csekket. Erre mondtam neki hogy nem tegeződünk még.meg nem vágom kinek mi köze van ehez és akkor elkezte a motort nézegetni első gumi kopásjező alatt volt fel is jelentett vele .) Ilyen ez a világ . (ez már vicc.)
Dunlop D209 GP.Egy szabadedzést volt használva. 8000Ft-ba viheted. ha kell postázni is tudom(1690Ft a posta). bmr02@freemail.hu ezen a mail címen elérsz.
inkább pénzre cserélném vagy 1 fasza hátsó teleszkópra mert pont most kezdett el csepegni az oil belőle
a leömlő elején van szűkítő.előbb azzal próbálkozz.am a herélt rezónak ocsmány hangja van
Hali!
Mi érdekelne cserébe?
És milyen lett vele a motorod? Mennyivel másabb?