Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bazd,váltó problémák?
nemtén az új rs-be?
am én is most cseréltem váltót,csak 23-asba
Fontos!
Keresek Aprilia rs 125-höz (rotax 122) blokkot vagy váltó alkatrészeket,esetleg címet,telefonszámot aki foglalkozik aprilia alkatrészekkel!

Fontos lenne lécci mihamarabb segítsetek előre is nagyon köszönöm
cs!123-as blokkhoz nem gáz ha 122esre való rendszert veszek?vagy mi van akkor?a másik kérdés meg h ma feltettük bencével a jollyját,a membránját,kipróbáltam,és 6-7 ezernél nem pörgött tovább.utána visszatettük a gyári rendszeremet,és azzal már 5ezret se tud lepörögni:Smitől lehet ez?a membrán még benne van a motorban,talán azzal van a baj?a power am jó,üresben nyit.várom a gyors válaszokat mert sürgős:D
igen lehetséges ha a motor az utóbbi áttételt nemtudja kiforogni
az lehetséges h 16/39el nagyobb végsebességem legyen mint 17/39el?
ha ez megnyugtat, először én sem tudtam hogy áll jól
íígen. de akor még nemláttam darabokban ezt a blokkot. és ugy emlékeztem ugy huztam ki h felfele volt az ives rész.
egyébként meg ha egy percre megállsz, és elgondolkodsz, hogy mit is csinál a nyelv, és hogy áll a kipuffnyílás, rájössz a helyes berakás módjára :)
Bocsi hogy belevau, de ez az a dolog, amit minden hónapban 3x valaki megkérdez, és már senki nem szeret válaszolni rá :)
Szóval az újabbaknak üzenném, hogy legyetek kedvesek olvassátok végig a topicot (tudom nem kevés idő.. de a topic fele ilyen rövid lehetne, ha nem tennék fel ugyanazokat a kérdéseket milliószor.)!
Előre is köszi :) Béke
eeeeeee-ladó
vagy csere értelmes cuccra
Igen az ivesebb része nézzen lefele.
Keresek gömb rs-hez zárszett !
első vagy hátsó ülés kell? mert hátsóm van meg, idomok is vannak ha érdekel
szerintetek a 94 es rs és egy gömbölyű rs tankja egyforma? mert ugye cserélném az idomokat az rs emen és nem bánnám ha csak a tankidomot kéne cserélni és nem az egész tankot
előzmények gomb....
gömbölyű rs-hez keresek segédvázat,fejidomtartót és ülést
06306294424
akor lefelé nézzen az a szar és ugy jo?
Ez a 4.000 ft nekem szólt?
4000ft
Sziasztok!
1994-es chesterfield replica-hoz, tudna nekem valaki valami user manualt ajánlani/küldeni. Neten sajna semmit sem találok róla..:(
A km spirált szeretném kicserélni rajta.
Előre is thx
Én úgy vettem hogy fordítva volt betéve, nem volt/lett tőle semmi baja a motornak, csak egy kicsit rosszabbul ment.
valaki megtudná mondani hogy 12000es szerviznél mit cserélnek? 200km múlva esedékes lenne de ki tudunk rajta cserélni mindent. ja meg ki milyen váltó olajat használ?
akor tuti ez őlte meg a motort....
Hy, nekem sebességet nem nagyon akarja bevenni a moci (rs 125, 1994-es). Beteszem 6-osba és kerreg. Valami ötlet?