Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akor ezt megbeszéktuk és lépjunk tul a dolgon
fogyasztásra számolj egy x2-t. am tök ugyanaz mint az 50es... joban huz... de 2 hét után megszokod.

az hogy mikorit veszel az meg inkább pénz kérdése. elvileg ugyanaz a blokk és a váz is hasonlo. súlyban van talán különbség...
sajnos az nincs, ezek vannak amiket írtam
láncvezetőd nincs véletlenül?:o
Sziasztok!Most aprilia rs50-em van de nemtúl sokár szeretnék 125-re váltani.És azt szeretném kérdezni hogy mit kell tudni a 25rs-ről?fogyasztása?melyik a jobb a darázsseggü vagy a legújabb rs ,extrema?:?Meg így álatalános tudnivalókat!Köszönöm előre is
Köszönöm, megfogom nézni. Remélem ez lesz a baj
igen mivel az egybe van, de a blokkon van egy fix rúd amibe akad a rugó. a képen pirossal jelöltem a rugó végét, ezen látod.
Miért ne?
MAMI kupa hír:
Ma voltunk Gyarmatom. Mármint a MAMI.
Szept. 11-12, tehát kétnapos buli lesz.
de nem csak a tengely jött ki, hanem a rá derékszögben lévő fém is. tehát a rugó jó helyen van, nem az mozdult el.
aha lehet, úgy rakd vissza hogy a rugó 2 vége között legyen a fix pöcök, ahogy szem előtt van egyértelmű majd meglátod.
Ja igen, az kijött, de visszanyomtam. Lehet rosszul tettem vissza? Lehet azt rosszul visszatenni?
a váltótengelyt kihúztad a helyéről mikor a deklit húztad le.
Sziasztok! Kuplung holtjátékot állítottam lent, meg bowden csere ilyemi, dekli is lekerült, majd vissza, kuplung behúz, (mert sebességben volt) majd indítás, minden ok, de nem tudok váltani. Vmi nem oké. Kuplung működik ugye, mivel behúzott karnál sebességben beindul normálisan, de nem tudok váltani. Mit ronthattam el? :
Helló!

Van-e valakinek 2000- es évjáratú RS-hez jó állapotú hűtője?
Ha van, tudnátok írni egy árajánlatot?
Kössz...
Srácok, a lejjebb linkelt 50-es Rs-ről a bal alsó idom (a lábtartónál) jó az én 2001-es 125-ös Rs-em re?
ez a cigány sor?
eladó, de ha 125 re kell akkor nem biztos hogy jó...de kérdezz utána hogy fellehet e rakni. azt 2000 ft ért odaadom ha kell
ha a postás bácsi hozza a pénzt mondtam hogy elviszem pöcsfej
bal alsó idom a lábtartónál nem eladó?
az 50 es tank kicsi az 125 re nem?ha valaki tudja akkor légyszi írja meg, nem volt még 50 esem nem tudom hogy az mekkora.
3as dűlőt kihagytad.

Erre van pénz...inkább a pályaidom árát utalnád Jude..
5300 Karcag Kántor Sándor utca 17.
Szabó Bence
36-30-611-85-95
adj telszámot tankidom kell sürgősbe