Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget,holnap megnézem.
Nézd meg, hogy van-e a motorban kompresszió. Gyanús, hogy nem lesz. Akkor pedig henger le... És láthatóvá válik a kár nagysága. Pl tűgörgők romokban...
Helló
Segítséget szeretnék kérni.Olyan problémám van hogy indításkor pöccre indult a motor mint szokott.Bemelegítettem aztán elindultam.Mentem vagy 500métert és olyat csinált mintha kifogyott volna a benzin.Pedig van benne.Az önindító teker.De a kipufogó lő eggyet.Gyertyát megtakarítottam,karburátort is kitisztítottam de mégse indul.Csak ugyanúgy lő.Nemtudom mi lehet a baj.Kérlek segítsetek mi lehet a baja.
hello
mennyiért adod a dugót?
De legalább karcmentes
azért az az első lámpa felfogatás se kutya
nem érdekel valakit egy alapméretes dugattyu rs 125be vagy estleg bármely rotax 123-as blokkal rendelkezö motorba?hibátlan állapotban van!képet emilban küldök!hi!
Azt mondja hiányos műszerfal
vagy torksz fejet beleütsz vagy csavarhúzóval. végső esetben fúrd le a fejét utánna fogóval lehet kiszedni a maradványt.
Eltorzult fejű imbuszt hogy lehetne kiszedni?
há mer poliny henger van rajta Te kis egyszerüüü
Eladó RS 125 ! ! !

link

tyt001@freemail.hu
Vedd meg alkalmiáron azt vizsgáztasd le !
nem semmi egy korcs gép szerintem:)
RS 125 külső - Cagiva Mito belső
a rendör igazábol nem izgat....tovább adás szempontjábol érdekelne a dolog h ellehete öket egyáltalán adni! most tudnék venni egy 1998ast alkalmi áron!és azon filozok h megvegyem-e!
Sziasztok!

Éppen venni készülök egy 1994-es RS 125-öst. Kb. 5000 km-rel, csak az a baj, hogy sokat állt a gép. Tudnátok infókat adni, hogy mire kellene figyelnem a géppel kapcsoaltban?! Gondolok, itt gumira, motorikusan meg akármire, ami csak szóbajöhet.

Előre is köszi
200-as órát bármikor fekteti...(miközben csak 160-al megy)
Volt róla szó, de csak a 4 kerekű mopedek (Aixam, stb.) kapnak/tak rendszámot. Ettől független ne vegyél 50ként 125t, kismilliószor leírtuk már, hogy miért.
van bowdenem tel adatlap
Diokám ne fárassz már :P
Tudjátok pont ti hogy mennyire is rizikós
Az igen. Én kérek elnézést!
szia nekem van eladó szett, mindkettő használható még, a hátsó lassan cserés lesz, de még pár ezret elmegy. Pályán nem jártak szerintem, mert szőrös a szélük. Ha érdekel akkor csörgess meg, mert nem leszek gépnél néhány napig. 20 256 16 82