Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úton van igen:)
mármint a postán múlik innentől délelőtt feladtam
ZZ4 elküldted a csomagot?
hali!

váltótengelyek vannak, fogaskerekek is holnap reggel tájt megnézem a pontos számokat.
műanyag fogaskerék is van még 1db
Dehogynem! Alapszabály : Tacskóban minden van. Festékes rész végénél keresd
ahha értem!
és az ilyesmit hol lehet beszerezni? autósboltban? mert nem hiszem, hogy a Tesco-ban hozzájutok ilyesmihez!
Köszi szépen a tippet!
Én vettem kimondottan blokktömítő pasztát, hőálló, olajra keményedik. Eddig tökéletesen működik
Az lehetséges, de nekem ne nagyon legyen benzin a kuplungnál, mert abban a pillanatba agybajt kapok!
Szóval szerintem megtenné a sziló a dolgát ott!
A szilót oldja a benzin!
Sziasztok!

A héten szombaton azaz 2010.07.31.-én a MAMI kupa V. fordulója lesz Kakucson, a gokartpályán. Egész nap edzések, versenyek.
Nézőknek a belépés díjtalan!

Kategóriák:
-Pitbike
-Simson
-Robogó
-MZ
-125 kupa (Aprilia)
-Veterán és Pannonia kupa

Gyertek versenyezni vagy nézőnek!
ZZ4 majd írj, hogy fel-e tudtad adni vagy sem!
Köszi
Tömítő paszta?
Az mennyire megbízható?
Mert ennyi erővel akkor vágok ki vékony kartonlapból bezsírozom egy kicsit, aztán összerakom azzal!
Vagy sziloplaszt?
Tömítőpaszta?! -.-
Viszont a jobb tükröm már másodszorra esik le. Mivel ragasszak fémet műanyaghoz? Mert 2 féle pillanatragasztó nem vállt be. Láttam a tacskóba ilyen speckó 1000 forintos "húdejó" ragasztókat de nemtudom mennyit érnek...
Hali!
Biztosan jó az nekem?
Rotax 122 97-es Rs 125-höz?
Mert akkor felvehetnél msn-re és ott megbeszélnénk a dolgokat!
címem: beciby@citromail.hu

Köszi előre is!
hello
arrow kipuhoz milyen fúvókát érdemes használni?
nekme van kuplung felőli tömitésem
HI

Egy kis beállítási segítség kellene. Ma megnéztem a főfuvokát, és kiderült, hogy 160-as van benne, a motor full gyári, csak az előző tulajnál volt arrow, szóval visszaraktam 120-as amit a gyár is ír. Most viszont alacson fordulaton picit fulladozik ha teljesen ráhuzom a gázt, 6 ezer felett viszont jobban megy mint eddig, hogyan lehetne beálltani?
Én ugyanígy jártam, nekem a gyújtás kapcsoló alatt tört meg egy vezeték.
Szevasztok!
Valaki kérem segítsen, hogy honnan tudok rendelni sürgősen a kuplung Dekli felőli tömítést!
Nagyon fontos lenne!
Esetleg házilag legyártani valami anyagból?
Segítsetek! Köszi szépen!
ZZ4 ha esetleg van ilyen tömítésed, akkor küld el azt is egyben a csomaggal! Köszönöm!
Helló mindenkinek!

Valaki tudja, hogy a hűtő elé milyen ventillátort szoktak rakni?
Mert a számítógép ventillátor az beázik.
Ha valaki tud valamit akkor megírná nekem?

Előre is köszi!
nh ezek a dolgok kellenének amik pirossal vannak a rajzon. meg még két oldali blokk rész érdekel de az gondolom nincs:S

kérlek ird meg mid van
Vedd le a láncot (patentszemnél nyitható) és egy tálban Brigéciollal gyönyörűen eltisztítható. Lánc nélkül a két lánckerékhez és a láncvezetőkhöz tökéletesen hozzáférsz.
Ma úgyis lánc+fogaskerék pucolás van betervezve, megfogadom köszönöm :)
Jóindulatú tanács volt! Fogadd meg inkább, jobban jársz.
Lebontod a burkolatot, azután a blokk és lánc környékén brigéciol/ecset és vödör víz/szivacs kombinációval is szép eredményt lehet elérni. De a döntés a tiéd!
Hát ha annyira retkes szegény, akkor vegyél a TESCO-ban 1 liter Brigéciolt, kapkodd le az idomokat. és szépen ronggyal mosd le!
Utána szépen vízzel(lassan folyó vízzel) leöblíted, aztán szebb lesz mint új korában, de legalább olyan lesz!