Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te sem tudod hogy én ki vagyok, amúgy meg a hirdetésbe azt a le szokták beleirni ami a forgalmiban van feltűntetve...amúgy bocs hogy bunkó voltam csak nem volt tul jó kedvem...csácsá
sziasztok!két kérdésem lenne... mennnyire rizikos 50es papirral venni 125ös gépet?gondolok itt erre a 50est berendszámozosdira!:D ki tudja lesz ilyen valaha?elöre is köszsike!
HAli
Rs-re keresek szivató bovdent
a karbi 34-es,ha nem mindegy
üdv mindenkinek! 2003 rs 125 re keresek használt sportkipufogó rendszert, rem tudtok segíteni:)
Így már télleg más
Azért 1 LE-nél egész biztos hogy több. Átestél a ló túloldalára
Igen, Talma gépe is hasonló teljesítményű, tudom hogy rendkívül sokat ki lehet belőlük hozni. Pont ezért kérdeztem, hátha a tied is ilyen. Egyébként én teljesen normálisan "beszéltem". Vagy inkább írtam!
meg
Így megfelel?
Van közöm a motorokhoz, de normálisan is lehet beszélni, egyébként ezeket meglehet csinálni olyanra hogy 250 körül megyen, egyik motor szerelő ismerősöm monda csak hát nem sok az élettartalma a motornak.
nincs.
kilométermeghajtó 6500, új. van telszámom is, ha aktuális.
a műszerfalból szólj, ha eladó lesz a kijelző!
extrema idomszett gyári első hátsó lámpával 8000ft
2006-10 üvegszálas pályaidom tankborítással első sárvédővel 30000-

keresek jó állapotú hűtőt rs-re (nem af1)

06306294424
ismerős..
Ajjh ennyi ökör autóst komolyan.. kicsit bennt voltam ma pesten a soroksári úton gengeltem, erre az össze fostalicska versenyezni akart lámpánál, sőt volt egykét vakmerő arc aki jött utána és úgy váltogatta a sávokat hogy néztem mikor töri össze magát nah de komolyan most egy dagadt fickó a mondeójával meg az öreg mercis taxis mi a faszt gondol?! ... yah meg a hülyegyerek a kis polojával a kemény ford focusos és még sorolhatnám... ÖKRÖK, még járatósan is lazán hazabasztam őket..

gondoltam beírom ezt a kis szösszenetet hátha lenyugszanak a 45 lóerős csúcsgép körüli kedélyek
és menyiért milyen?
Legyen az ő dolga! Az új tulaj biztos örülni fog a 45 lovas csúcsgépnek!
de még ezek után se tudja átírni
Sziasztok
nincs valakinek fordulatszámmérő+szivató bovdenje
Egyébként meg egyszerűen kíváncsiságból kérdeztem, hogy mitől ekkora teljesítményű a motor. Azt hittem, tudsz bármi konkrét "tuning" kiegészítőt mondani, ami ennyire megdobta. De látom neked sincs sok közöd a motorhoz.
Ja, hogy aki meg akarja venni, annak semmi köze a motor teljesítményéhez! ÉRTEM! Engem meggyőztél
miért ne lenne köze, ha meg akarja venni?!
Hello power nyelv megvan még mert érdekelne.
De aztse értem miért kell ezért enyire magyarázni, ha úgyis vágják hány lóerő nem akarok ezzel senkit átbaszni