Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert a tag akitől vettem a motort egy ótvar igénytelen lőcs volt és az éves kosz belevolt rohadva a blokkba/vázba én viszont szeretem ha tiszta.
Motul Transoil Expert 10W40, Igol Propulse BV 2 Racing, Repsol Moto Transmisiones 10W40
Helló
A blokkban szeretném lecserélni az olajat.Mit ajánlotok?
És felújítás után hogyan járassam be?Meddig lehet pörgetni?Előre is köszi.
hali!

Helvécia ahol lakom, de némelyik embernek még a Kecskemét is nagy talány hogy hol lehet
zz4 néztem adatlapod és látom hogy kecskeméti vagy mint én is ha nembaj hogy megkérdezem elmondod merre laksz kecskeméten belül?
persze van.
képet nem látok:)
mond hogy pontosan mi kell?
én is csak messzebbről szoktam óvatosan, nem odanyomva
Miért kell magasnyomásúval motort mosni?
Hoyg mindenhova bemenjen a víz, ahova normál esetben nem menne?

A motorok alkatrészeit nem úgy tervezik, hogy kibírjanak több 10 báros víznyomást.
A magasnyomásúval teherautóplatót, meg térkövet kell mosni, nem motort.
2002 motorja 100km-ert ment . gyári nikacilos henger . (Meteor dugó) koyo csapágyak első gumi cserés. hátsó még türhető .(350e) irá. mit szeretnél még tudni ?
2002 motorja 100km-ert ment . gyári nikacilos henger . (Meteor dugó) koyo csapágyak első gumi cserés. hátsó még türhető . mit szeretnél még tudni ?
egyébként a zichyben két bolt is van az egyik tényleg gagyit árul.
hát te tudod az én motoromba is onnan van a dugó és semmi gondom vele.
hháát csak aza baj h a zichyben gagyit kapsz nem proxot:D:D ami kb 2kör után meghal és szétbassza az egészet:S:)
Eladóóó egy Rs! :D Ha érdekel íírj! :D
biro_robert@hotmail.com

http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia
/aprilia_rs_125-3887806
Jól van rendben! Köszönöm szépen előre is!
Nekem is azt nyomta ki a kis genyó!:D
Örülök, hogy segíthettem!
multkor rendeltem tőled egy fogaskereket rotax 122.re akor még volt több válto alkatrészed is. nh az kéne lehet. mellékeltem képet mire van szükségem. ami van az érdekelne!
Sziaztok
segítsetek már légyszi,keresek rs-re jobbos lábtartó konzolt,fék nélkül stb...(a 3szög alakú aluminium)

ha tudtok esetleg valakit aki rs-t bont,az is jó lenne

segítségeteket előre is köszönöm
Mit árulsz még el róla? ;) Ár, évjárat, állapot?
álltalában másnapra ott szokott lenni a csomag.
holnap délelőtt feladom
milyen váltókat?
mi érdekelne?
rotax váltó?
Köszi szépen :D:D Most, hogy mondtad megnéztem a bizonság kedvéért. Kivertem vele a 15ös biztit :D
Akkor minden rendben!:D
Helló! Nekem is ilyen jelenségem volt, mikor kibaszta a biztosítékomat a tompítottnak az izzója, mikor lecsúszott a saru róla, és összezárt!:S
nézz körbe az izzók tájékán!
De lehet hogy mása problémád, de annyit megér szerintem!
Üdv!
Sikerült egy sörnyitóból egy kalapács segítségével 10es kulcsot eszkábálni. Ma is tanultam valami újat. Nem egy csati ment szét, hanem egyből három. Asszem ott sem mosok motort többet. szép estét :)