Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ha arrow hoz a gyári van beállítva akkor mitcsinál?
üdv mindenkinek.
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy nekem van egy 2009-es full power-es rs 125-öm és az lenne a kérdésem hogy mikor eléri a 8000-es fordulatszámot egyszerűen megtorpan nem gyorsul tovább a motorban most 1550 kmvan 1200km-nél volt szervízben ott azt mondták hogy minden fojtás el lett távoltva és hogy ez valami hiba vagy az újak csak ennyit tudnak?
Tegnap láttam a Bartók Béla úton a Móricz és a Gellért tért között egy fekete, matricázott 99 előtti RS-t. Tulaja itt van?
igen
Hello mindenkinek! :) Lenne egy fontos kérdésem!
Ha vki tud rá válaszolni akkor legyen szives minnélelöbb irjon pls köszi

Van egy 06"os évjáratú aprilia rs 125 re való gyári kipuff rendszerem és hivott egy srác h neki egy 95"ös rs-e van,szerintetek passzol rá ez a rendszer?
hirdetései közt megtalálod
szia:D mennyi az ára?:D
A gyári szervízkönyv szerint 120-as a főfúvóka (f.p. full power). Nálam is az volt benne gyárilag. De ez csak a gyári rezonátorral jó. Nyitott rezonátorhoz (Jolly, Arrow, stb) nagyobb fúvóka kell!
Kb 2,5-3 fordulat kifelé.
köszi
A levegőcsavart a teljes betekert állapottól kezdve, kifelé csavarva 1,5 és 2 teljes fordulat közé érdemes állítani.
Én úgy tudom, hogy 125 a gyári.. Hogy mennyire csavard ki, abban nem tudok segíteni, de ez a "kb." elég pontatlannak hangzik
valaki tudna nekem abban segíteni hogy az rs 125 2003 évj mekkora lehet a gyári mérete a főfúvókának, és a levegő csavart kb mennyit tekerjtem ki?
Eladó!
Az alábbi linken találsz robbantott ábrákat a motorról, remélem segít valamit!

Itt
Sziasztok
Kellene egy kis segítség
jó lenne nekem egy fain váltórajz,amin minden hézegoló stb... rajta van

jah,még 1 kérdés:összeraktam ennek a sz@rnak a váltóját,és majdenm lefialtam mikor váltottam ugyanis a sebességek így vannak benne:1-2-4-3-5-6
ráadásul alapjáraton nagyon rossz kopogó traktor hangja van,de csak alapjáraton,mert olyan 3000körül elhalgat,de addig nagyon csúnya

ötletek h miért vannak ugy a sebességek? összecseréltem a fogaskerekeket

meg 1 váltórajzot léci dobjatok
köszi
Nem biztos, hogy drágább, mint egy komplett power szett. És akkor van egy új, normális powered.
Felfogató is van hozzá-
2007 es újszériás rs végdob. cserélhető .! (régebbire.)
néztem az oldalon nem találtam, irtam nekik emailt, de azért köszi
csak elég drága lesz újonnan
Az Italmondo-nél próbáltad? http://www.italmondo.hu
hali
ha már nyelv nincs, akkor komplett powerszett vkinek eladó? ha lehet bp-n vagy a közelben
apri( L ) ia adatlapomon találsz msn-t kitalálunk valamit rá oké ?
apróságok
segitsetek az mitöl lehet,hogy a motorom 6-ezer után szépen elkezd huzni és 9 ezernél nem pörög tovább:S ott el kell váltanom mert nem akar menni:( pedig most lett bent dugó cserélve a szervizbe aztmonták ,hogy a kipufogó ki van belezve és nincs neki folytás
attol lehet szerintetek?
elöre is kösszi a válaszotok