Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mittudomén:) az engem nem izgat
Gondolod a tulaj nem olvasgatja a fórumot?
Odaadják azt 2ért... ha megegyezel telefonba hogy annyi, és utána mész megnézni, próbakör után ha semmi rendellenesség nincs, még rá is foghatod ezeket a dolgokat:) és mindjá 170 lesz az ár...
Tényleg nézzél meg "ott" mindent(!) amit lehet, a vázat sem ártana kompletten szemrevételezni.

Sok szerencsét hozzá
Hello,
Aprilia RS 125 (98) érdekelne faridom üléssel, km-óra spirál(új), plexi, hideggyújtó kar
Oké azon vagyok eddig 220nál tartok remélem sikerül és köszi az egyetlwn pozitiv hozzászolást :D
2 kilóra alkudd le...annyit talán megér...megnézed nem kotyog-e a kormány, kerék stabil-e, villanyak stb...fékezésnél ne legyen bizonytalan...meg persze elengedett kormánynál egyenesen fut-e a motor. Semerre se húzzon.
Ha ezek okésak akkor annyira nagy meglepetés nem érhet.
A hajtókar meg egyengetett a nem gyenge szorulás után Hát... hát... A derékszögelés hogy sikerült?
Hát igy hogy készlessz meg minden . 350 de megvan külföldi papirja meg minden . Meg szinte karcmentes az idom is .
250kérnek érte te mennyiért adnád?
Csakmert az enyém is eladó lessz .
Nem akarlak megsérteni de egy rakás szar . Menyiért akarják elsózni ?
Szia most újítom fel .
Felejtsd el ezt a motort. Az egész eleje egy rom. Eladásra állították lábra, hátha találnak rá madarat.
ha új alkatrészeket akarsz akkor a csiga kb 19ezer a spirál meg 5 körül:D én már akartam szerezni csak hát ennyi pénzért inkább nem
Szerintem gondold át még egyszer mit akarsz venni. Ez egy rakás szar. Rommá volt törve.
CSá !Azért irok mert akarok venni egy RS 125öt!
Amit a képeken láttok motort szeretném megvenni.
Az a kérdésem hogy mennyibe kerülnének hozzá a következő alkatrész:
-kilomérmeghajtó
-kilométerspirál
plusz érdekelne mennyiért lehetne beszereni egy uj műszerfalat?
Válaszotokat várom
Csá
Nem akarok butaságot kérdezni de azt a motort bondtod vagy rakod össze?mert kéne nekem egy kilométer ora meghajtó meg egy spirál :S
Majd a bal oldali lábtartót, váltókart ne add el róla... Még mindig nem láttam a pénzem
Felvettelek msnre, am nekem valami olyat magyaráztak h nem mindegy az évjárat, uh valaki mondja meg plíz h jó e nekem?!
Az ára sokkal kevesebb mint amennyit ér!
Tel: 06303662187 itt érdeklődhetsz!
Sziasztok!

RS125 digit műszerfalat feresek 14e-ig számozottat, valamint balos V alakú lábtartó konzolt!

Akinek van az irjon mailt!

köszi

széles utat!
hali

összeraktam ennek a sz@rnak a váltóját,és majdenm lefialtam mikor váltottam ugyanis a sebességek így vannak benne:1-2-4-3-5-6
ráadásul alapjáraton nagyon rossz kopogó traktor hangja van,de csak alapjáraton,mert olyan 3000körül elhalgat,de addig nagyon csúnya

ötletek h miért vannak ugy a sebességek?összecseréltem volna a fogaskerekeket?
meg alapjáraton miért kopog őrült módon?valami hézagoló lemez miatt?
Bence nekem van gyári bontatlan
kuplung bowdenje van valakinek? fontos lenne.
Megtorpan egy drabaig, aztán nyit és megy? Vagy nem is megy tovább? Nekem torpant, majd 2-3 másodperc után megindult. A megoldás powernyelv tisztítás volt. Ha neked nem is húz, akkor nyilván nem működik valamiért a power rendesen.