Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legfontosabb: legyen benne powermotor, -elektronika, nyelv (a nyelv ne legyen fixen a hengerhez rögzítve);
-CDI fojtás
-kipufogónál: vakcső, belső átmérőszűkítő, katalizátor (nekem ezek a kipufogóba mind benne vannak még...)
FONTOS: ha eddig fojtott volt a power, utána javasolt a 10-es hőértékű gyertya és egy újra fúvókázás!
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek scannelt vagy bármilyen méretpontos km/h számlapja 2005-ös 125-re?
Csáó nagy problémám van skacok . Elhagytam a motorkulcsom . (Ilyenkor mit tudok csinálni ?)
írtam egy mailt
Még nem csak nézegetem a cuccokat hozzá hogy mennyiből jönnék ki
:D
sikerült tán megvenni?
Misoc kilométer ora spirálod meg meghajtásod nincs?
Esetleg Tolna megye? Iregszemcse de sokfelé járok:D
köszi bengy a segítséget :D
szia. nekem ugyan ilyen motorom van mint a képen. Meg tudnád mondani hogy milyen gyári fojtások vannak benne? üdv: Márkus Dániel
de az hol van vagy azt hol találom:S ? bocsi ezt sem tom
rotax 123-as nikacilos henger-uj dugó gyürüvel=40000ft
tuning gyujtás vezérlő=25000ft
hengerfej=7eft
vizfedél=7eft
olajpumpa=7eft
alap
lap=15eft
lendkerék=15eft
cdi=15eft
jeladó=5eft
trafó=4eft
bend
ix=7eft
gyujtás dekni=4eft
olajpumpafedél=2eft
powermotor=8eft
inditórelé=4eft
2
db oldalidom=12eft
hátsó ülés=4eft
Powernyelv beragadt. Ellenőrizd, tisztítsd ki, hogy könnyen járjon.
legyenszives valaki segitsen!
szerintetek mitöl van az,hogy a motorom 9-ezernél nem huz tovább:S
a szervizbe aztmonta a gyerek hogy a kipufogo belselye szét van barmolva és nincs neki elég folytás szerintetek lehet attol? elöre is köszi válaszotok
Hát sztem ez a motor szarrá volt törve:) A spirál és a meghajtó pár ezres tétel......a műszerfal az húzósabb:)
0.1 re kijött . de minimális volt az eltérés is
kinek menyiért van foytatlan rezoja? és helyileg holvan mert lehet személyes átvét is érdekel
kinek menyiért van fojtatlan rezoja? és helyileg holvan mert lehet személyes átvét is érdekel
Koszi az infot, jo tudni ezeket :)
Am szep a motorod! :)
Gyárilag 90 és 120 km/h között szeret menni; gyári áttétellel 170-et megy, ha fojtatlan; a dugó élettartam használat függő, rosszabb esetben is 10 ezret el kéne mennie (a gyár 16 ezrenként ír elő dugócserét, sztem ha minden ok ez simán betartható)
persze megvan még
postán is tudom küldeni
hívj fel vagy küldj emailt a hu.bence@t-online.hu-ra
ödv engem érdekelne az idomszett ha megvan még
Utazóban mennyivel szeret menni a motor? Gyári áttétellel mennyit megy? 1 dugó mennyit bír ki?
thx
Tudom, hogy nem csak rs van benne de azert nezzetek meg mert szerintem jol sikerult valogatas lett ;)
http://www.sportmotor.hu/motor...