Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha
szóval paszol rá a szívlámpásé is?
csak az idomokat adom el... mert nem tetszik az eleje igazából csak jó áron jutottam a motorhoz mikor vettem. az egyel újabbira akarom lecserélni az idomokat
és használtan milyen árba mozognak?
rs 125 2006-2010 üvegszálas pályaidom eladó
tankidom+első sárvédő is jár hozzá
30ezer
06306294424
hali.

Ki járt ma piros-fekete Rs-el mezőtúron?
Mé bontod?
eladó egy 94 es rs ről az összes idom, ha valakit érdkekel írjon vagy vegyen fel msn re. msn em: csaba0203@freemail.hu
Sziasztok!
Előre is bocs mindenkitől,mert biztos,hogy benne van a válasz ebben a röpke 3000 oldalas fórumban,de sajnos nincs annyi időm,hogy végig lapozzam!
Szóval a kérdésem az lenne,hogy a 2005-ös RS125-ben hol vannak a fojtások? Mit kell cserélni...?
af1 125 láncvédő
Ez a hátsó lánckeréknél van pl. AF1-en. Hogy is lehetne nevezni...valami jól kinéző kisebbfajta védőfunkciót ellátó kikönnyített alumínium versenysportban használatos alkatrész
Ez mi?
500ft/db
97.000.-
A Motorline kb ilyen áron adja:
http://www.motorline.hu/index....
http://www.motorline.hu/index
....

Megrendeled és egy hónapot vársz rá
Hali! Valaki meg mondja milyen árakban vannak arrow kipufok?
Konkrétan ez érdekel:
sziasztok. Nincs valakinek eladó púpos rs-re váltókarja,és hátsó tárcsája?
Elöre is köszi.
Van egy úgynevezett jelenség, hogy anyaghiba. Az olvadáspontjáról meg ne keveredjünk vitába.
Ha viszont az anyát csíped oda a nyelvhez az megint más ha erre gondoltál akkor nem szoltam
El is fog törni a rezonanciátol.és kb ugyanaz történik megint...
C4-es csapágy jó főtengelyhez? Vagy maradjak a C3-nál?
Nekem mégis fellazult a kontra anya , letekeredett, a nyelv becsúszott, motor megált .
Ha ezt is teszem vissza, csak lehegesztve
Ha a nyelv elolvad akkor a henger is elolvadna vagy a hengerfej...az is alu...
Igen, így volt. Elnézést Atta, Zolko87.
nem Attára gondoltál szerintem :) Hanem Zolkora? vagy nem?
Akk másként fogalmazok megolvadt a íves vége és mellesleg kipufogónál sztem lehet találkozni 7-800 fokkal. Komolyan lefényképezném csak le lett csiszolva róla a deformálódás, mert máshogy nem fért volna ki a járatán.