Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!
Bocs, de nekem csak a vége kellene tudod amit a szegecsek tartanak, és hát gondolom az külön nem adod.
hirdetett itt valaki nemrég egy ujfajta RS-t oldalidomok nélkül, viszonylag occsó pizé... sztem annak érdemes lenne utánnajárnod.
Eladó a motorom! Rengeteg info emailben!
tyt001@freemail.hu

hirdetés
Állítható a villaszög :D
nemtommit izész, jójaz a motr, csak racingos a villaszöge
valaki pörgeti a kereket te meg figyeld a láncot, elő szokott fordulni hogy megvan "törve" egy helyen a lánc. ilyenkor nem illeszkedik jól a lánckerékre. megjelölöd a láncot és teljesen körbeérjen, ha jó akkor csapágy gyanús
Ember kapj már észhez :)

Nézd már meg milyen közel van a kerék a hasidomhoz, ez karambolos ahogy van. Már ránézésre tök csálé az egész motor.
Kérlek hasonlítsd össze pl. ezzel:
rs125 2005
Elm csak karcolások vannak a motoron! Itt van pesten, egy nézelődést megér!
Mintha az első kerék "picit" közelebb állna a hasidomhoz, mint kéne nem?
http://www.aquaman.hu

asszem nekik írtam egy mailt, és írták, hogy tudnak szerezni rs125re is puig plexit, akármilyent. csak meg kell írni a kódszámot amit a hivatalos oldalon találsz. 20ezer pénzbe kerül
Lehet, hogy valahol a lánc kattog. Bár mivel nem hallom, csak egy tipp. :)
CSááó

Kéne egy kis segítség. Tehát összeraktam ma a gépet kb 7-8 hónap állás után pöccre beindult . Mentem ma este vele egy próbakört, menetközben semmi fura, minden a megszokott módon, annyi volt hogy 2x gyorsításnál egy kicsit megtorpant, gondolom a karbiba volt vmi tré, de egy ized mp után már ment is mint a nyíl. Nah viszont ami aggasztóbb számomra hogy mikor toltam be a garázsba a gépet akkor hallottam ilyen fura hangot, nem tudtam mi az. Gyorsan felpakoltam a hátulját, és megpörgettem a hásó kereket, és amikor az kezdett megállni akkor kicsit olyan kattógós hang jött elő és szakadozva állt meg. A láncfeszesség pontosan az előírt 25mm. A kerék keresztirányba 1mm-t se moccan tök stabil, én arra gondoltam hogy a csapágy elfosta magát, de fater szerint akkor állandóan "rágós" hangot kéne adnia. Lehet hogy szarul füleltem de szerintem csak a végefelé adja, bár 100%ig nem vgok benne biztos mert közbe a lánczaj elég nagy

szerintetek?

üdv JAMAL
hali
vettem egy arrow rendszert, és az lenne a kérdésem hogy akinek ilyen kipuja van annak mekkora fuvóka kellett a karbiba?
az enyim full power és 28as a karbi, csak azért kérdem hogy mekkora düzniket vegyek...
nem sok választás van csak egyféle viszkozitásban létezik, asszem 10W-30as.
az a gyári? és milyen számu kell?
csá, látom runner témában otthon avgy, felvennél msn-re? vagy ha csak adnál egy mail cimet... megköszönném
lenne pár kérdésem
motul transoil
milyen olajjal töltsem fel a motort? 10w40? vagy mennyi a gyári? márkát is ajánlhatnátok. SÜRGÖS hnap kell vennem
fú nem csodálom... ezt a sok számot én már alig tudom fejben tartani
akkor félre értettem, ami nem csoda, mert elég hülyén írtad le. na de mind1 a lényeg, hogy sokba van a rendszámozás...
nh ez halt meg nekem. valakinek egy ilyen?
nem tudja valaki véletlenül hogy milyen évjáratú RS 125 öket adtak ki sárga felnivel gyárilag?
Kétes állapotúak a fellelhető példányok.Nem mai csirkék nem papásan vannak hajtva és a 2t sem a tartósságáról híres.
Jogsi meg neked KB 3 hét mert tudsz motort vezetni kreszt meg ismered.
De te tudod.Ha én a fakezűek mintapéldánya át tudtam menni.