Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, nem tudom, hogy aszalóséknál mész. Elne hidd, hogy te érdekelsz bárkit is ebben a történetben. Ismersz vagy nem....
Sziasztok!

Új vagyok még itt a fórumon, sőt relatíve a motorosok világában is. Nemrég vettem egy 125-öst, így csatlakoznék hozzátok, rögtön egy segítségkéréssel szeretném kezdeni.
Lenne két kérdésem is, remélem tudtok segíteni.. Van egy 2003-as 125-ös RS-em, és szeretném kicserélni az égőket, vagy fehérebb, xenon hatású égőre, vagy xenonra!
Egyik kérdésem az lenne, hogy milyen foglalatú az eredeti izzó?
Másik pedig, hogy van egy teljese xenon szettem, trafóval, izzóval, mindennel együtt, a kérdésem az lenne, hogy be lehet ezt rakni ebbe a motorba? Meg lehet oldani, vagy motorokba külön, másfajta xenon kell? Remélem valaki tud nekem ebben segíteni. Előre is köszönöm! Sziasztok!
Jah most már írjak rád?:D már nem fikázol v mi:D?Aszalósékat vágod nem?náluk versenyzem...
Küldtem e-mailt
Van pár motoros csaj ismerősöm,, de nemhinném, hoyg köztük vagy. Szerintem téves az infó. De, ha mégis, akkor írj rám valahol...
akkor fürgyéééé le
Izomszagvan
Dehogyisnem:D Csak nem emlékszel rám...De mindegy is...Csak hagyj békén...
Nem hiszem, hogy ismerjük egymást...
ott a mail cimem adj csak valami adatot mert már bekóstolt párszor....Hringen megdumcsizzuk
Legyen vagány és mondja meg a nevét:D Ne csak így névtelenül fikázzon mindenkit...Amúgy tavaly párszor pályáztam vele együtt Hringen....érdekes személyesen nem oltogatott:D
na lökd csak át nékem ki is ez...hama
Ahham már tudom ki vagy:D:DPárszor találkoztunk is Ringen:Dsegááááz:D
hát,gooooo
..lesz
gyere hugyozz,ne szaladj el...szarcsimbók...anyukád szar munkát végzett ha van bátyád vagy nővered,mert látta milyen béna melót csinált mégis élve hagyott.
látom buli van
majd megunja.biztos kicsi a fasza
Te nem vagy 100-as:D Peti védj már meg,oltogat az ember:D
Magad nevében beszélj Mr. nagymenő, ne másokéba!
Szia!
Eladó extrema alkatrészek: 2 oldalsó idom, 2 külső légbeömlő, fejidom lámpával (trapézos) plexivel, olajpumpa max 200 km-es olaj tartály. OLCSÓN!

email címem: sipos09@freemail.hu
Ok,csak tisztáztam
Szia Petiiiiiiiiiiiii !