Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló!

ha jól van megcsinálva akkor teljesítmény különbség nincs a 2henger között.
tartósság szempontjából és a javítás szempontból viszont van.

Nicasil:
ennél a hengernél dugattyú csere a felújítás(persze ha nem sérült a henger)
ha viszont sérült a nicasil akkor vagy kuka vagy perselyeztetés símára

Perselyezett henger:
felújítás fúratással egybekötött dugattyú csere
ameddig van túlméret-ha már nincs akkor újraperselyezés.

a Nicasilos hengerek normál használat és jó olaj használatakor szinte nem mennek tönkre.és csak dugattyút kell cserélni bennük.
Ja és még egy dolog!Csak,h mindannyian tisztában legyetek vele:emlegetted itt a feljelentést,bíróságot,rendőrséget...ez mind szép és jó,csak nem vagy képben azzal,h a XXI. sz.-ban hogy működnek a dolgok.Tanulok jogot,és sajnos tudom,h manapság az internetre bármi felkerülhet,bárkit lehet sértegetni és rágalmazni anélkül,h az elkövető büntethető lenne érte.
Ettől függetlenül igazad van.Téves volt az infó és ezért bocsánatot kell kérnem tőled...ha adsz egy telószámot,megbeszéljük....
Hellosztok!
Valaki letudná írni h teljesítményben milyen különbség van a perselyes henger és a nicasilos henger között? Előre is köszi!
Naaaaaaaa álljunk meg egy pillanatra!Semmi rosszat nem mondtam,annak ellenére,hogy,akiről azt hittem,h te vagy elég rendesen beszólt mindenkinek(olvasd csak el)...nekem meg különösen!Jó igazad van,nem kellett volna belekeverni téged..mint azt ahogy az előbb már le is írtam nem én találtam ki,h te vagy az,de elnézést kérek érte ...add meg a számod és felhívlak...
Jah tudom,halottam róla...Nem dobálózok a nevekkel!Több embertől s hallottam...mindenk biztosan állította,hogy ő az.De nem,már tudom!És mindjárt elnézést is kérek tőle.
Remek. Az hogy soha nem találkoztunk,ennek ellenére te bizton állítasz valamit,az külön öröm számomra amikor tavaly együtt motoroztunk, én nem tudok róla mellékes is, mivel ssp400 2008al megszűnt. Ugyanis az év augusztusa óta, még csak váltós motoron sem ültem,nem hogy a hringen.A probléma pedig az hogy, tudtomon kívül a nevemmel vádaskodsz egy nyilvános fórumon, ez rád nézve inkább ciki.Nem?! Persze koholt váddal. Meg kell tenni a feljelentést,nincs ezzel baj gyorsan zavarjak az ilyet a szervek, internet szolgáltatók,rendőrség és bíróság között nem új keletű precedens ez a XXI. században. Ott lesz baj amikor fordul a kocka és vélt rágalmazottból valós rágalmazó lesz,akkor majd elválik vagány csaj vagy e büntetőjogi felelősséged teljes tudatában. Édesapáddal telefonon beszéltem,korrekt és készséges volt várom a mielőbbi hívásodat az ügyben.A jóakaró(k) berettyóújfalui lány pedig, nagyon szedje össze magát és szájára ne vegye többet a nevemet, pláne ha helyesen sem tudja azt leírni.
Kislány! Marosi Lóránttal biztos nem pályáztál, mert 2 éve ment utoljára a ringen! Ne dobálózz a nevekkel, mert nem hiszem, hogy örülni fog neki, hogy valamit ráfogsz.
Hát utánajárok még ennek, hogyan s miképp lehetne megoldani.. De ha sikerül, mindenképpen tartok kisebb beszámolót képpel.
Sok sikert hozzá! Ha kész van mondd el milyen lett, kíváncsian várom a beszámolód.
Köszönöm a segítséget! A világítással semmibaj, nem rossz, csak dizájn szempontjából érdekelne.. Meg mert van "feleslegesen" egy xenon szettem mindennel együtt, gondoltam beteszem motorba..
Az eredeti izzók H3-as és H1-es foglalatúak. Azt, h a xenont bele lehet-e rakni arról nem mondok semmit, nem értek hozzá. Büntetnek érte és tapasztalatból mondom, h a 2003-as RS-eknek nem rossz a világításuk, nekem is az van...
Köszönöm a tanácsot, de nem sokat segítettél!
Srácok, veszekedés helyett inkább segítsetek nekem
Még mindig áll a kérdésem, 2003 as RS gyári izzójának foglalata, illetve xenon beszerelés!
hát szted ki? a nagyanyja?
TE vagy a képen? Nem láttalak még soha.
Most mér? Hát én vagyok Nyalósi a nyalókás!
Na de amúgy mindegy ,h ki vagy....nagyon nem érdekel....nem én kezdtelek oltani...írogass másnak,rólam meg szállj le nah csááá
értelems!
Mindenki tudta,h kamuzol majd erre egy nagyot:D
Hívd fel, biztos örülni fog neki!
Marosi Lóránt
ciiiikiii:D
Persze, lökd a nevet!
ha a rend éber őreivel nem akarsz összeakadni akkor a xenont elfelejted!

uncsitesóm 4es golfjának a forgalmiját most vették el a xenon végett.
nem ő rakatta be így vette -de ez senki nem érdekel!
nincs engedélye és ennyi!
Nem a legjobb képem:D Mért tetted fel?
Mer szted engem érdekelsz:D?Észre se veszlek,ha nem kezdesz el oltani....pfff...ismerlek hát.....linkeljem az iwiw oldalad ide ?!