Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van
Csáó

A hátsó kerék tengelyének az anyája már nagyon szarrá van gyalázva és nem akarom visszatenni többet, nem tudjátok hol lehetne olyat venni? Esetleg csavarboltba lehet vagy ez túl speckó ahhoz? Gyári gondolom horro áron lehet...
nekem van 2000Ft
06306294424
Q8 RS 2T Extreme-ről írhatna valaki véleményt. Én Motul T710-et, Igol Propolus 2t-t és Castrol racing 2-t használtam idáig de soha nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb.
Látom van
Keresek 122es power nyelvet... S.O.S.

--robogótuning.hu, van esetleg msn-ed? Szeretnék veled beszélni!
csao nekem megvan a gyári rendszám táblatartóm
Bocsi ezt igencsak benéztem
dehogy ugyan az , TELJESEN MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!
csak gyárit tudok bele 10200.-Ft
ugyan az van benne, mint a minarelli AM6-osba
találsz a WEBÁRUHÁZBAN 6200.-Ft
www.robogotuning.hu
Hali. Nincs valakinek egy rotax 123-ba való termosztátja eladó?
haligali nincs véletlen valakinek 1 ilyen alkatrész kalódóba
Karburálásnál, ha tökre tanácstalan vagy, az adott tartományra mindíg RÁ álítni kell, nem elvenni belőle!

Ennak az a magyarázata, hogy éredemes élni a feltételezésel, hogy kevesel.

Ha ténylegesen kevesel, és ráteszel, akkor ha javul megvan az állítási irány, viszont, ha eleve kevesel, és elveszel belőle, akkor akár félgázon is meg lehet akasztani.

Tehát tanácstalanság esetére jobb a kérdéses tartományban növelni a nyálat, ha még rosszabb lesz, akkor nxilván eleve sok volt, tehát megmutatja az állítási irányt.

Viszont eelégggé kétséges, hogy egy szük tsrtományú torpanást a részterhelés keveselése okoz.
Sok a kaja... vegyél vissza a főfúvókából! De ésszel mert megragad!
Mekkora karbid? Mekkora főfúvókád van most?
jó buli:D
mert hát megmondom őszintén kezdett gyanús lenni nekem, hogy a zastava nem fogyaszt, de hajnalban a buliból hazafelé kifogyott a benzin a kocsibóó azt szerbiában két falu között egy óra gyaloglásra, szitáló esőben szélben, nem arra öltözve vicces voolt. De Josippal bementünk a rendőrségre, felhívtuk a nagypapát (anyuéknak nem mertünk :p) hogy hozzon benzin, ja de mira visszaértünk lemerült az akksi, szal volt téma. Ja indulás napján szlétvágtam a kezem de durván.
vót*:D
na mé vőt kalandos?
volt sastava, counter strike, buli valahol, most azóta zavarban vagyok megrt novisadra emléxem, de a térképen az oylan meszinek tűnt, mert Sombor(gy.k.:Zombor)-on voltam, azt csakúgy átugrottunk, de jóféle volt.
nem. pár éve, kalandos vót
akkor nem most járhattál errefelé...
nem volt, de SCG-ben mentem ojjannal. fülig ért a szám
ja. kéne. álmodozni megin egyet.
kösz
neked is volt? jokis cucc. rengeteget estem vele az ügyetlenkedések miatt meg 1-2 május 1.-t, kisebb angyobb bulikat is kibirt
Próbálj rá a Q8 RS 2T Extreme-re. Éppen a felébe kerül. Szinte észrevehetetlen a külömbség,viszont dupla annyi km. ugyanannyiból. Én három éve használom és teljesen elégedett vagyok vele. Mindemellett még szuperjó illata is van, amit sem a Castrol,sem az Agip,sem a Shell olajakról nem mondhatok el. (Mást meg nem próbáltam)