Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vázat ki kellett fúrni és egy bilincset csinálni a teleszkóp szárra
Bence Rs
kicsit off de meg kérdezhetném hogy , hogy rögziteted a vázhoz a kormány lengéscsilapitot?
de a régi tipusút?
Ilyen repedezett van fent nekem is kb:D
sztem korrekt ajánlat.
BONTÓSOK FIGYELEM!
lenne egy kis biznisz.Van egy 123-as főtengelyem hajtókarral.Cserélném: 122-es főtengelynek az ékjére, a karbi és a légszűrődoboz közötti csőre, a lendkerék anyacsavarjára és egy powernyelvre.
légyszi segítsetek!
30/ 8557633 ezen a számon tudsz rendelni új km meghajtót 6500 ft + postaköltség.
grátisz. De szerinted ha át volna repedve nem dobtam volna bele kukába? Felületi.
nekem van egy zsír új ha minden igaz...:D
A repedezés ingyévan, vagy feláras?
:)
nekem van 34-es gumicsonkom.
4000ft
4300 csinálom március elején! Minden motort annyiba fáj kivéve ha nem volt előtte forgalomban MO-on!
Császtok

Nekem szükségem lenne egy fémházas km/h meghajtóra, egy dollerto 34-hez gumicsonkra és egy régebbi típusú tankidomra!
Ha vkinek van írjon és remélem el tudom olvasni!:D
P.R.T az a pneu izé jó mitoba?
kell attának
Volna eladóba egy pneumatikus powerem Rs-re! Vki?
Valaki ossza már meg velem, hogy mennyibe kerül műszakiztatni az RS-t! Előre is köszönet
Egy tuning piaggio blokkra tuti találsz vevőt...Egü fórumon stb... de úgy az 50/70 es Dna-kra nem nagyon buknak... 180as 50es papírral a nyerő...pf... felveszlek msnre és majd dumálunk ;)
szasz DnaForce, nemtudsz valakit a spec dna-mra?olcsoert.ha van vmi otleted,akkor msn-en dumaljunk mar.vagy esetleg ha csak cuccra tudsz valakit,vagy a blokkra.mindegy ha van otleted majd kontaktoljunk mar.
vhm hengerfej,
zsír új 34 es dellorto csonkkal, rezgőszeleppel együtt eladó

mail: adi_mhr@hotmail.com
Hello Mindenkinek!
Eladó az Rs-em! Mo-i, sérülésmentes!
Akit érdekel írjon!
Aprilia RS 125
Sziasztok!

Nincs valamelyikőtöknek elfekvőben Dellorto PHBH 28as karbihoz, 138/42/65 méretben fúvókái? Vevő lennék rá

Mailem az adatlapon!
Köszi: Pisti
de szoktak elég sűrűn
Nagyon tapadós, japán gyártású Dunlop GPR Alpha 10 típusú, ÚJ sportgumik eladóak 110/70 és 150/60 méretben
Akit érdekel, emailben vagy telefonon keressen!
Őszinte érdeklődésből...
Nem szoktak ba*ogatni visszapillantó miatt, vagy csak a kép erejéig húztad le?