Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor volt utóljára motorgenerálon?
sziasztok
van egy 94 es rs em, poweres, egyes kettesben 11000 ig pörög viszont a többi sebességben nem igazán akar kipörögni 8-9000 nél tovább. szerintetek mi lehet? esetleg rosszul van a karbi beállítva?
előre is köszi a segítségeteket
powert hogy kell berakni szerintetek? az ív felfelé legyen vagy lefelé?
Azt nem mondanám, hogy nem tud mit kezdeni vele: Ha adott kategóriára nincs vezetői engedélyed, az olyan mintha egyáltalán nem lenne. Szóval gond nélkül feljelenthet. 125öst 50esként használni meg szerintem zsákbamacska, egyik rendőr vágja a tésztát, másik nem, de ha egyszer lebuksz egy pár jogosítvány árát kifizettetik.
Gondolom szíved megszakadt
jaja, most mentek el egy 20 perce vele
na akkor Kálmánék csak megvették
Na az én Rs-em most kelt el :):(
tud vki rs-hez kilométer meghajtót? ha lehet új legyen... köszi
Komplett powerszett eladó: Elektronika(7800), "motor" , bowden , ház , nyelv = 25.000ft
okés
először kiderítem h jó-e
ha nem akk szólok
köszi
Ki lehet iktatni, de akkor tényleg sok idő mire bemelegszik. Van amúgy termosztátom hibátlan, ha kell. 2000 ft
-ezer
elég drága... havernak mikor elromlott 11000ezer forintért vette... én sokalltam, de télleg ennyi volt. ujan persze.
oks,köszi
még olyan kérdésem lenne hogy,az egyik motoromban elméletileg ki lett iktatva és nem melegedett egyáltalán.
hogyha szar a termosztát ezekbe is kilehet iktatni vagy venni kell másikat?
am kb mennyi egy ilyen?
Szewa!
Az enyém eladó szerintem elég reális áron!
Mo-i, sérülésmentes!Ha érdekel nyugodtan írj!
Itt a link:
Aprilia rs
mennyit szánsz motorra? az enyém eladó lesz tavasszal valószínűleg.
meleg vizbe belerakod es figyeled nyit e.
köszi
és a termosztátot hogy bírom ellenőrizni?
mer mi voltál? parkolóőr?
Nem kell a rendőrt hülyének nézni, nem azért nem büntet meg, mert nem tudja, hogy a motor amivel mész 125 ös vagy 50 es, hanem azért, mert nem tud, vagy nem akar vele mit csinálni...
Hellotok!
mit gondoltok arról hogy rs 125-öst használni 50 es ként nagyon feltűnő lenne a rendőrök szemében? mit kellene átalakítani?
80 az hidegbe is sok. termosztatot nezd meg.
gondolom az autótok (biztosan van) is bemelegszik télen 70-80 fokra, nyáron mégsem fő meg, az hogy lehet?