Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:)
Ha megy bépesti különítmény, akkor igen.
mondjuk ez a fehér elég csúnya
ennyi idő távlatából már annyira nem érdekel. Ez van, el kell fogadni, vége a szépségének :S
de hülye vagyok, magam idéztem

emzoli, neked akart szólni a kérdés :)
Te ott leszel? merre lesz a túra? útvonalra gondolok :)
Igazából kicsit félve mutattam meg... Mert nekem is a bicska nyílt a zsebembe, hogy ez a motor gyönyörű volt, Geri nagyot alkotott, visszahozta a pusztulatból, erre most így el kell barmolni! Amúgy ha megfigyeled, fehérre festették...
Amúgy én is azt néztem, hogy látványosan egyik tulaj se költött rá szinte semmit. Csak romboltak... De van annyi szétkókányolt, idomtalan, miért nem egy olyanból farigcsált? Nem értem...
Sajnálom, nem lehet jó így látni...
Általában társasággal mék, mert asszony ragaszkodik hozzá, hogy vigyem el. Amúgy én is legtöbbször egyedül megyek, de ha messzebb ,megyek kissé unalmas.
Én sokat motorozok egyedül, de ettől független mehetünk párat ha jó idő lesz, és még meg lesz a motor.
az első gumit, ami rajta van, szerintem még én vettem 2005ben :) A hátsó meg már rajta volt, amikor a születése után elhoztam Geritől :)
hát hirtelen nem tudtam köpni-nyelni se. Főleg a faridomban a színátmenet a kitűnő
köszi hogy megmutattad!
Lehet más motorral is jönni.
(persze nem kötelező)
Én már belepakoltam ebben az évben bő 200 km-t, de jelenleg nincs kivel menni, úgyhogy hétvégén elkezdem kicsit szétkapni, kell egy új lánc, kap egy jó alapos takarítást, meg a dobon végre megcsinálom rendesen a szögecselést, mert lazák a szögecsek. Aztán valamikor csapatni kéne egyet.,
Nekem Rs-em van
Tyt ezt már láttad? :
http://sportmotor.hu/tagok/245... nézd meg a fotóit, és a fotogalériáját...

Háát engem elszomorít... Én inkább azt a címet adnám a galériának, hogy elb@sztam... Elkészült.. ehh...
Hát sehogy :) És Te?
Áprilka még pihenget :)
Én már gondolkoztam rajta.
Hy! Ha addig rendszámos lesz a gép, akkor szerintem ja, de időfüggő
Hát sajnálom 122-esbe lehet kicsi, 123-asba pont király
Megnéztük és kicsi bele,de köszi.
Hali!
Békés megyeiek, Simsontalálkozóra jön valaki Március 14-én?
má vettünk a sarki boltban anyát, 6ot is, de nem igazán voltak jók : )
Szezonkezdéssel hogy állsz? Vizsga emlékeim szerint egy 10-es körül van.
Rotax 123 lendkerék éknek tökéletes a Simson ékje (nemtudom melyik)... 122-es blokkról lövésem sincs
Monnyuk ha ott nem istartanak "1" es anyát, a faboriban biztos vaan.