Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Taligás, mondhatsz egy rövidke leírás a gépről, és lejjebb tolhatod az árat minimum egy 100assal (..nem 100HUF-al ), akkor én vagyok az embered
valaki nem fogta a futón amikor emeltem le, faszfej:D
LG matrica
Enyémet 750ért viheted
enyémet elviheted 2008 szeptemberi 8800km-el sérülésmentes akár hitel átvállalással is
ár:899.00Ft
.....Valaki nem szeretne megválni -06 utáni RSétől jutányos áron?
Az az anya minima 8,8 as, de lehet h 11 es.
pudinggal nem lesz jó.
Van lendkerekem, anyát meg sztem tudsz venni csavarboltban...
Ja nekem kéne az ék meg a főtengelyre az anyacsavar ha van valakinek SZÓLJON!
köszi, hogy írtál!
Jelenleg pont az a 2 dolog van nálad, amire a legkisebb szükség van : ) mert, lehet, hogy működik az is ami "nekem"(berci199 -nek) van, csak egyenlőre nem tudom kipróbálni. Azért megkérdem, hogy mennyi pééz, hogy tudjam.
Sziasztok
Eladó Mitohoz:
-SP rezó 4 fajta lavarral, 2 végcsővel 60e Ft
-SP hengerfej rézbetétes 20e Ft
-állítható cdi 25e Ft
-SP Henger+1 gyűrűs wiseco dugó 80e Ft
-Lánckerék sorozat 3db első/3db aluminium hátsó 30e Ft

Tel: +36203474784
+36202410642
Sziasztok!

Ha valakit érdekel, van Rs 125 Extrema-hoz vadi új sötétitett plexim eladó.2003-ashoz rendeltem a plexit, de amikor megjött postán,kiderült hogy az Extremara való.Ár:8500,-Ft.
aprilia rs! -van gyyári tükröm 2db,hibbátlan féktárcsa,gyári full kipu!

JUST-i! -van powermotorom+bowden!
Sziasztok
2003 -mas RS125 -höz kellene pár dolog. Aki megválna tőlük, megírná, hogy milyen árban?
Lendkerék, lendkerék anyacsavarja, lendkerék ékje (vagy éke? sry)
, power nyelv. És ahogy elnézem lehet, hogy powermotor is kelleni fog, bowdennel.
Egyenlőre úgy tűnik ennyi, köszönöm.
Itt a számom ha kell alkatrész: 70 389 6486
Elég sok van a felsoroltak közül.
szedd ki a gyáribol a fojtást, jolesz...
fék és kuplungkarom van hibátlan. 3e/db

atta916@freemail.hu
helló!
Egy ismerősömnek összetört a motorja 2000-es rs125 és következő alkatrészek kellenének hozzá lehetőleg olcsón,bontottan lenne legjobb :
első felni, első tárcsa, km óra, fordulatszámmérő, (az a cső ami összeköti a villát a vázzal (csapágyazott alul,felül asszem) ) visszapillantó, plexi, kipuff, (jó dob nélkül is,) fékkar,)
ha tud vki infót írjon!köszi;)
én 160 as gumival vettem, de cserénél 150est rakattam rá. Ezt jobban szeretem, de lehet csak azért mert pilot powa
aham köszi, és mik a tapasztalatok? jól gyorsul vele ezel a 17/40 el, meg mennyi a végsebessége?

Ám még 1 fontos kérdés:D:D:D Hátulra belelehet rakni a 160/70/17 es gumit, vagy nemfér be ekkora, és 150/70/17 a legnagyobb ami befér?
egy standard rsen 17/40 áttétel van...
Üdv!

Egy standard RS en 15/40 es áttétel van, és ha igen akkor menynit kellene mennie végsebességben?

Nekem 14/39 van és nagyon túlpörög, végsebesség meg nuku, ilyen 120 at megy, viszont mikor 16/39 volt ment 170 et ,de gyorsulásba mindenki lehagyott, ezért gondoltam feltenni rá egy olyan áttételt, ami egyaránt jó gyorsulásra is, meg viszi a 150 körül végsebességet! A másik meg nemtudtok valami olcsó sportkipufogot RS 125 re szeged körnéykén?
valamihez nagyon érthetnek, amikor én vittem beállíttatni, 2x ragadtam meg utána 3000kmen belül. Érdekes mód amióta Aszi belőtte, azóta megy mint a doxa óra..
ez egy ilyen bicikli...

Más: van egy eladó dellorto phbh 28 as karbim. info msnen
ilyen rózsaszin csekken ? Énis ettől félek