Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok
olyan kérdésem van h mi lehet a mocival mert olyat csinál h 1 helybe szépen melegszik úgy ahogy kell(szépen lassan),felmelegítem olyan 45-50fokra,elindulok,és nemsokál már szépen felmegy 80-ra,többre nem szokott!
lehet hogy hengerfejes?olyankor mit kell csin?hengerfelytömítés?

csak azért aggódok mert ezt csinálta már a 4-5 fokba is ,és akkor mi lesz majd a +30ba?

meg egy másik rs-es haveromnak nemis szokott ilyen időbe felmenni egyáltalán(45-50)-re csak
írj rám msn en:D
Üdv!
Ne haragudjatok hogy ilyen után érdeklődők, de jól jönne némi segítség :
Aprilia RS-t, vagy bármilyen 2ütemű (lehetőleg olasz) 125köbcentis motort keresek már egy ideje. Hallottam pár dolgot arról hogy Olaszban hogy kezelik milyen mennyiségben a gépeket (2 nagyobb karc és már repül a bontóba....). Szóval olyan után érdeklődnék, hogy valaki foglalkozik '25ös gépek beszállításával külföldről (Olaszo., Németo., Ausztria), vagy ismer olyat aki foglalkozik ilyennel, vagy esetleg ha én mennék ki akkor merre keresgéljek, vagy legalább valami kiindulási pontot? 0-val egyenlő olasz nyelvtudással egyenlőre neten böngésszéssel nem sokra mentem .
Ne tessék lehurrogni, ha bárkinek van valami útmutatása nagyon megköszönöm
Hát végre jó a gép , és amúgy mindez mennyibe fájt?
Remélem eljutok a "Cimconostalira", aztán ott majd dumálunk!
Mégeccer vigyázz magadra és a gépre is!
Gyújtásalaplap volt a szar még nem próbáltam ki mit megy.
Azért mert tegnap hoztam haza.
sziasztok..!
keresek 07' aprilia rs125-re idomszettet....vagy pályidomszettet....aki tud vmit irjon..!
előre is köszi
Hát fotózgattam egy időben eleget.
Meg majd pergünk egyet valahol!
Hello mindenkinek!
Schliemann! Kész a gép? Nem is mondtad még, hö! Na ennek örülök ! És mi volt a baja? Mennyit megy most?
Ja, és mostmár vigyázz rá!
jobb vagy bal menetes a lendkerék oldalon az anya?
Akkor túltárgyaltuk, ott találkozunk
ó basszalak, hogy fényképész is vagy:D
Viccnek szántam(ezért volt utána ), amit írtam asszem az emberi arcra vonatkozik amúgy.
Nyomod azt a menü gombot vagy nemtom hogy hívják ami bal oldalt van és úgy adod rá a gyujtást hogy azt nyomva tartod. Ha jol tom így tűnik el.
KIVÉVE, HA NEM:)

Ez is jó kép, az út, ahonnan a motor jött, vonzza a szemet.

Ha ott lenne ahol mondod, a kép inkáb azt sugallná, hogy "megyek, széles út van előttem" de eze is teljesen jó kompozíció, pláne ebben a fáradt fényben, simán érthető így:

"jó darab utat hagytam ma magam mögött"

Szóval a kompozíció jó.
Hódmezővásárhely, szóval nem is olyan messze. Van NSR meg Simson is (sőt, turbós svalbi+S51), de sztem NSR-el megyek, ha megyek.
ohh samsung omnia: )
Amúgy nem tanultad, hogy a tárgynak mindig a bal felső harmadban kell lennie, nem a jobb alsóban?
:)
Elnézést, értelmes választ nem tudok adni sajna.
Nekem van mind2 de valószínű az RS-el megyek én is!
Gyere bátran!
Ne gondolkozz, gyere!
Hova való vagy?
Vmi gazdasagosabbra gondoltam
Akkor meg sürgessed barátom!
Nekem kész a gép, és végre teljesen jó is!
Tudom sokszor leírtátok már, elore is elnézést kérek, h megkérdem de,h oszinte legyek nincs kedvem keresni az oldalak kozott. Elmondaná vki, h h kell kiutni a szervizkulcsot a kijelzorol