Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Folyadéknak mindig kell ott lenni, a termosztát nyitásával indul meg az áramlása.
sziasztok
levettem a hengerfejről a vízcsövet,mert nekiállok mondom megnézem a termosztátot,
na levettem a vízcsőt,de abból nem jött semmi víz
rosszul gondolom h abból jönni-e kéne víznek? vagy csak akkor jön ha kinyit a termosztát?
a tartály fullra telivan vízzel,nem engedtem még le sehol a vizet,szal nmetom
lehet akkor h nemis a termom szar hanem valami dugulás van?
Hello!
Nekem van egy pályaidomszettem eladó, lámpahelyek kialakítva, hátsó lámpa berakva.
Írj ha érdekel!
Képeim közt, ha szeretnél küldök többet
Én ma voltam bent náluk, raktáron nincs nekik, de rendelni tudnak és ne válogass onnan hanem szerintem hívd fel őket telefonon úgy jársz a legjobban. Amúgy 1400darabja a gyárinak szóval egyáltalán nem vészes, sőt meglepő nem ezt szoktam meg az apriliátol.
haligali véleményeteket szeretném kikérni az rsemre akarok hátsófogaskereket vásárolni de nemtom mi lenne a legjobb (mármint fogszámra) elől 17 van hátul 40 volt ha veszek rá 42 es fogaskereket akk kb mennyire fog változnia motor dinamikája üdv
Helló!
Érdeklődő lennék a gumira azt szeretném megkérdezni,hogy meg lehet-e úszni újravulkanizálás nélkül?
:D:D:D:D:D:D:D
Itt melyik jó rshez?
sebaj. majd valamikor feltöltöd :D
Sziasztok sracok!
Hasznalt,szabvany meretu ovszer elado,,kimostam,visszagongyoltem,celofanba csomagolva elado!
egy masfel orat treningeztem benne,parat meg elmegy,a csaj tripperes volt,de hipoval is atmostam!
faradt olajjal bekenve,,a kenyelmesebb felhelyezes erdekeben,,Erdeklodni:
Tyt@vnet.hu
és a kompressziónak mennyinek kell lenni? mi a minimum érték ami alatt már cserés a dugó?
áhh :D

esetleg első fékkar is érdekelne...
power nyelvért odaadom az enyémet:D
faszért nem rakja ki a képet:@
lábtartó konzolt keresek rsre.. fontos lenne. köszi
Just így néz ki most a motor kb. Szombaton jön át a Trenka, vázig bontjuk az egészet, és összerakjuk jól.(Normálisan letesteljük, megnézzük a kábeleket, iesmi)
ez most komoly kérdés?
a kilométer meghajtó az akkor a motorblokk, nem? Mármint az hajtja a kilométereket :D
Tudom h nem a mi stílusunk a Cross, de akkor is, Tök jó party lehet..:D
Túra valaki?

Tisztelt Motorosok!

Először is ne haragudjatok, hogy levelemmel zavarlak benneteket…

Ezúton szeretnénk meghívni titeket az első alkalommal megrendezendő Monori Off-road Börzére.

Helyszín: Monori Motocross Pálya
Időpont: 2010.03.13. (szombat)

A börze célja, hogy típusváltások, évjáratbeli különbségek vagy egyéb ok miatt
feleslegessé vált, motorokat,felhalmozódott, elfekvő alkatrészeket, ruhákat lehessen egymás közt baráti hangulatban csereberélni, a bolti árnál kedvezőbben adni, venni mert ez szezon kezdetén válságos időszakban ilyen árak mellett különösen hasznos lehet mindenki számára.

Mindenki hozza magával a kis portékáját (lehetőleg felárazva) és máris indulhat az adok-veszek, csere-bere.

Szezon kezdete előtt általában nagyobb a lehetőség a motorok eladására, cseréjére.
Továbbá nagy előny, hogy az eladásra kínált használt motorok kipróbálására van lehetőség, ugyanis a versenypálya melletti kis edzőpálya rendelkezésre áll. Így a megvásárolni kívánt motorkerékpárokat „terepen” is ki lehet próbálni díjmentesen. Lehetőség nyílik a motor és a futómű együttes kipróbálására, amire általában nem adódik lehetőség.

Célunk, hogy minél szélesebb körű lehessen a börze, a cross-osok mellett ezért quadosokat és endurosokat, pitbikeosokat, supermotosokat is szeretettel várunk.

Helypénz és belépő díj: nincs.

Akik még nem voltak, a pálya Budapesttől, mintegy 40 km-re keletre Pest megyében, Monor és Monorierdő között található. Budapesttől 30 percen belül elérhető a pálya.

A rendezvényre érkezőket kultúrált körülmények várják, nagy egybefüggő körbekerített, gondozott terület, angol WC és kéz (és motor) mosási lehetőség, valamint büfé is üzemel.

A pályáról térkép (Google Föld):
http://mx1.hu/2008/12/13/monor...

GPS koordináták:
É: 47-19-35
K: 19-29-11

Igény esetén utcaszintű „rajzolt” térképet is tudok küldeni.

Motorozni a nagypályán természetesen a börzétől függetlenül a megszokott módon lehet.

További info, kérdés: monorcross@gmail.com
Tel.: 06-209-584-148, Vladár Zoltán
Van egy eladó 110/70R17 első gumim RS-re. Dunlop D208, 18ezret futott, még párat elmegy. Olcsóért.
tyt001@freemail.hu
Hello!
Szerintem Ő lehet, hogy tudna Neked segíteni ezügyben. Itt a címe, az oldalán pedig van elérhetősége! Hívd fel, hátha tud neked motort hozni

www.szacsomotor.uw.hu
ííííííí geci az 1 rémes dob vagy remus? 10 eft xd alku képes
lemez árba megvenném
legalább 1 szerelőhoz menj el és mérezsd meg a kompótot
Valaki nem akar egy penge kipuffot a gépére?
ezt nem tudom mert nem rég került hozzám az előző gazdája kb 1000 km t használta előtte pedig svájcba volt... eddig pedig nem akartam szétszedni de csörgő zörgő hangja nincs, mondjuk ettől még ellehet kopva benne bármi