Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
'07es RS-re keresem a közvetkezőket:
-Váltókar
-tükrök
-indexek
-ren
dszámtábla tartó
Valakinek lennének használtan jó állapotban, vagy nem ismertek olyat aki kifejezetten ilyenekkel fogalkozik? (újonnan lehet húzós lenne mind...)
Köszi
na meg van ez is
Bocsi nem figyeltem, ez az AM6-os Hajtókar mérete
itt vannak a méretek, amit a WEBÁRUHÁZBAN is megtalálsz
www.robogotuning.hu
Csak annyi, hogy ezt szerelték 16-os és 18-as alsó csappal is és a 16-ost 35mm és 40mm csaphosszúsággal is
Srácok, vki tudna nekem mondani egy 122es hajtókar méretet? S.O.S.
köszönöm szépen !
Hát lehet igazatok van srácok, nekem mondjuk minden patent, csak már jólenne egy RSV:D
Helló valakinek van robbantott ábrája a power-ről és a karbiról ?
Személy szerint én azt tapasztaltam hogy 75W90-el a váltó kattogós lett és nehézkesen tudtam váltani, de úgy emléxem hogy Tyt is hasonlóra panaszkodott, sőt azt hiszem nála el iss fogyott az olajból valamennyi. Amúgy a BV2Racingel nem tapasztaltam semmi negatív hatást, vajpuha könnyen váltható.
Vaci új henger eladó! Én kaptam nincs rá szükségem, olaszországból lett rendelve de nem került be építésre. Gyári nicasilos motort még nem látott! Powernek nincs meg a helye ahogy látni is a képeken. Rotax122-esre való de felrakható rotax123-ra is! ára fix:20000ft
felvettelek msn-re
vigyázz mert a kipuffra sokan lecsapnak majd
A tegnapi nap volt életem egyik legszebb napja

Szerintetek jó vétel volt 400.000-ért?
Azért nemvéletlen kúszott így le az ára, csúsztak vele, nincs rá (még) papír, de úgyis csak májusba lesz meg a jogsim....
Olyan gyönyörű
A blokkba gyárilag SAE 75W90 van írva!
Én Repsol 75W90 vagy a 80W90-et ajánlanám! Annyi a lényeg, hogy kizárólagosan motorhoz való legyen! Erre oda kell figyelni.
Tartsuk magunkat a gyári előírásokhoz, és semmi gond nem lehet. :)
Vki tudna mondani egy gyári kompresszió nyomást mondani nekem? Nagyon megköszönném!
Hello én tudok neked pályaidomot, nagyon jó minőségben, ha érdekel írj: taligastom@gmail.com
kacsa0225@freemail.hu
motul 300v 5W40. nekem ez vállt be.
custom bike
csá, adsz egy msn-t?

köszi
van egy eladó jolly 107 rendszerem
06306294424
pffff ezt nézzétek
Videó
Soha nem vágtam hog yilyenkor mire gondoltok... a váltóhoz vagy keverékbe? Ha a váltóhoz kérdezed akkor BV2 Racing nekem nagyon bevált. asszem kb 3000 FT 1L
Szevasztok!
MIlyen olajat ajánlotok a blokkba?
Segítesetek, emrt már nem tudok dönteni!4
Én eddig Valvoline SAE 15W40-et használtam!
Vélemény?
Köszi előre is!
csákesz!